Zubař s instrumentáriem vyšetřuje zuby pacientky.

Doporučená řešení pro zubní lékaře

Variace různých ermodezinfektorů a stolního sterilizátoru.

Řešení dentální techniky pro zubní lékaře

Termodezinfektory Miele Professional přesvědčí svým výkonem, efektivitou a spolehlivostí při čištění, dezinfekci a sušení stomatologického instrumentária. Flexibilní možnosti kombinací košů a nástavců umožňují maximální kapacitu šarží. Souhra mycí mechaniky, senzoriky a osvědčeného programu Vario TD Dental zaručuje vynikající výsledky přípravy. Aktivní horkovzdušné sušení DryPlus s HEPA filtrem je optimálním řešením pro sušení i komplexního zdravotnického instrumentária. 

Pracovnice klečí před šedou pračkou a plní ji oblečením z ordinace.

Řešení prádelenské techniky pro zubní lékaře

Přístroje Miele z řady Malí obři zajišťují jednoduchou logistiku v uzavřeném interním systému, takže nemůže dojít ke kontaminaci textilií v důsledku jejich otevřené přepravy. Speciální procesy dezinfekčního praní kromě toho přispívají k čištění pracovních oděvů v souladu s přepisy. Efektivní prací a sušicí programy přitom zajišťují, že je čisté oblečení opět rychle k dispozici pro použití v každodenním provozu ordinace. Proces dezinfekčního praní je kromě toho neustále sledován, aby bylo vždy docíleno hygienicky nezávadných výsledků čištění a dezinfekce. V neposlední řadě přesvědčí přístroje Malí obři od Miele také svým hospodárným čištěním i malých množství prádla.

Bílá kuchyňská linka s vestavěnou bílou myčkou, kde na pracovní desce stojí nádobí.

Řešení mycí techniky pro zubní lékaře

Abyste se vy a vaši spolupracovníci mohli stoprocentně soustředit na práci. Myčky nádobí Miele Professional jsou neocenitelným pomocníkem do kuchyněk a zázemí ordinací. S krátkými programy dosáhnete s myčkami nádobí ProfiLine rychle vynikajících výsledků. Optimalizované procesy mytí snižují na minimum použití cenných zdrojů, jako je voda a elektrická energie, a zvyšují tak hospodárnost vaší ordinace. Pro zajištění ochrany vašich spolupracovníků je nepostradatelná vysoká míra hygieny. V programu „hygiena“ zajišťují vysoké teploty v cyklu čištění a závěrečného oplachu optimální výsledky. Patentovaná technologie Perfect GlassCare zachová kvalitu a vzhled nápojových sklenic po dlouhou dobu.

Zjistěte více o naší systémové koncepci pro tento obor

Profitujte z komplexně navržených systémových řešení na všech úrovních vaší ordinace. Poznejte naši systémovou koncepci 360PRO pro vaši stomatologickou ordinaci.