Zubní technika

Řešení pro Zubní technika

Robustní konstrukce s dlouhou životností

Kvalita, na kterou se můžete spolehnout

Náročný každodenní pracovní režim vyžaduje přístroje, na které se můžete na 100 procent spolehnout. K tomu, aby byla tato spolehlivost zaručena, je každý přístroj a každá komponenta řady Miele Professional podrobena důkladným testům kvality a pečlivé výstupní kontrole. Teprve ve chvíli, kdy všechny testy ve výrobě proběhnou dobře, dochází k dodání nebo montáži na místě. Kontinuální a přísné kontroly jsou důležitou součástí vysokých kvalitativních požadavků, které na sebe Miele Professional klade. Tyto nároky začínají už při výrobě jednotlivých součástek a jejich výsledkem je neobvykle rozsáhlá vertikální integrace: Zpracování kovů, výroba plastových dílů, vývoj motorů a čerpadel a výroba elektroniky – všechny důležité fáze výroby provádíme ve vlastních podnicích, takže má Miele ve všech oblastech úplnou kontrolu nad kvalitou. 

Udržitelnost v dokonalosti

Vynikající účinnost a hospodárnost

Nejvyšší výkonnost a vynikající efektivita a hospodárnost – spojení zdánlivě protichůdných nároků je typickým znakem systémových řešení Miele Professional. Naše přístroje a postupy se vyznačují nízkou spotřebou vody, energie a chemikálií a inovativními programy, které dosahují vynikajících výsledků přípravy a maximální šetrnosti vůči materiálu. Pokročilé technologie podtrhují vysoké nároky na efektivitu našich produktů, například systémů pro úsporu zdrojů. Další plusový bod pro hospodárnost: Díky vysoké kvalitě materiálu a zpracování dosahují přístroje značky Miele Professional dlouhé životnosti.

Finanční služby

Nabídky přesně podle požadavků zákazníka

S přístroji a příslušenstvím Miele Professional profitujete od začátku, a to i během plánování své investice. Servisní a poradenské služby Miele zahrnují na přání také atraktivní finanční služby. Financování, leasing nebo pronájem: S naším financováním na míru s flexibilními možnostmi úpravy se již brzy můžete těšit z příslovečné kvality Miele. 

Silný partner

Typické pro Miele – včetně servisu

Miele Professional znamená spolehlivou kvalitu – i co se týče servisu. Plošná síť servisních techniků umožňuje zajištění servisu na místě do 24 hodin. Miele kromě toho nabízí celou řadu kontrol, které se v různých fázích životního cyklu přístroje provádějí. Speciálně vyškolení technici provádějí v souladu se zákonnými a normativními požadavky a národními doporučeními příslušné procesní kontroly. A díky materiálu, který mají technici s sebou, je možné vyřídit okolo 90 % všech servisních případů už při první návštěvě. Ne náhodou získává technický servis Miele už po několik let opakovaně nejvyšší hodnocení za vynikající služby.

Více informací o "Silný partner"

S nejlepšími doporučeními

Profesionální příprava instrumentária

Mycí a dezinfekční automaty Miele umožňují bezpečné a prokazatelně úspěšné mytí a dezinfekci stomatologického instrumentária. Přitom jsou mimořádně šetrné vůči materiálu a k přípravě násadců metodou Miele VARIO TD je doporučují renomovaní výrobci.