Příslušenství

Přizpůsobeno pro jakýkoliv účel: vhodné koše a nástavce pro nejrůznější možnosti osazení a dokumentaci procesů.

110 Produkty

Více o příslušenství pro naše dentální přístroje

360PRO pro vaše stomatologické centrum 

Komplexní péče

Každodenní provoz na stomatologické klinice klade nároky na čistotu a hygienu ve všech oblastech. Miele nabízí ucelený balíček řešení 360PRO – od přípravy instrumentária a vyprání pracovních oděvů až po dokumentaci a protokolování těchto procesů. Inovativní komplexní systém byl vyvinut na základě dlouholetých zkušeností a ve spolupráci s odborníky z praxe. Širokým portfoliem přístrojů, příslušenstvím přizpůsobeným použití a procesní dokumentací a chemikáliemi přesně podle potřeby pokrývá Miele Professional požadavky personálu kliniky stejně jako pacientů.
Doporučení k přípravě instrumentária

Perfektní výsledky čištění

Podle instrumentária nabízí Miele Professional optimální systém čisticích programů a prostředků pro optimální výsledky přípravy.

Doporučení k přípravě instrumentária

Doporučení pro přípravu standardního instrumentária

Program: varioTDČisticí prostředek: tekutý čisticí prostředek ProCareDent10 A nebo práškový čisticí prostředek ProCare Dent 11 ANeutralizace: ProCare Dent 30 PZávěrečný oplach: ProCare Dent 40

Doporučení pro přípravu násadců

Program: varioTDČisticí prostředek: tekutý čisticí prostředek ProCareDent10 MANeutralizace: ProCare Dent 30 CZávěrečný oplach: ProCare Dent 40
Maximální flexibilita

Vždy vhodný mycí koš

Mimořádně rozmanitý program příslušenství Miele Professional zahrnuje vozíky, koše, moduly a nástavce pro téměř jakékoliv instrumentárium a laboratorní sklo. Vedle obzvláště účinného vedení vody a sušicího vzduchu se mycí koše Miele vyznačují svou modulární koncepcí. Tímto způsobem poskytují uživateli nejen zvýšenou plnicí kapacitu, ale i větší flexibilitu. Tak lze například v laboratorní oblasti využít jen s několika mycími koši velké množství různých variant plnění. Další přednost: díky modulárnímu charakteru celého systému lze obzvláště jednoduše a hospodárně realizovat budoucí rozšíření.