Zubní ordinace

Řešení pro Zubní ordinace

Strojová příprava instrumentária v ordinaci

Mytí a dezinfekce

Miele Professional má ucelenou nabídku pro zubní ordinace. Systematické mytí a dezinfekce instrumentária používaného v ordinaci jsou rozhodující součástí konceptu hygieny eliminujícího riziko infekce – pro pacienty i pracovníky ordinace. Strojová příprava nástrojů je dnes nepostradatelnou součástí zajištění kvality zubní ordinace. Mycí a dezinfekční automaty Miele nabízejí flexibilní systémová řešení pro strojové čistění a dezinfekci zdravotnického instrumentária a příslušenství. Individuální nástavce, speciálně přizpůsobené programy a efektivní úprava vody se přitom postarají o řádné, hospodárné a k materiálu šetrné vnitřní i vnější vyčištění – flexibilní výkon pro každé použití v zubní ordinaci. Sortiment procesních chemikálií, dokumentační software a nejvyšší kvalita Miele také při poradenství, servisu a validaci doplňují naši nabídku System4Dent.

Více informací o "Strojová příprava instrumentária v ordinaci"

Reference

Dokonalá hygiena je základ

Důležitým kritériem a základem fungování každé lékařské praxe je dokonalá hygiena, která zabraňuje rizikům infekce u pacientů i ošetřujícího personálu. To si velmi dobře uvědomuje také brněnská zubní lékařka MUDr. Hana Janu.

Více informací o "Dokonalá hygiena je základ"

Stomatologie na nejvyšší úrovni

Kompetentní péči na nejvyšší lékařské úrovni poskytuje společná ordinace Gilborn u Hannoveru. Tým specialistů ze všech oborů stomatologie nabízí pacientům rozsáhlou péči a perfektní služby.

Více informací o "Stomatologie na nejvyšší úrovni"