Prádelenská technika

Řešení pro Prádelenská technika

Průmyslová technika pro profesionální nároky

Technika na nejvyšší úrovni

S inovativní robustní průmyslovou technikou a uživatelsky specifickými programy péče pro nároky, které zdaleka překračují oblast domácnosti, jsou profesionální pračky pro prádelny zcela orientovány na komerční použití. Kvalitní materiály, zesílené tlumiče a robustní uložení bubnu zajišťují vynikající zatížitelnost a životnost i mimořádně klidný chod. Velmi krátké programy zajistí, aby bylo prádlo opět rychle k dispozici. Pračky a sušičky Miele Professional jsou proto první volbou, když hodně a často perete a musíte dosáhnout perfektní čistoty také u silně přichycených nečistot.

Praktická řešení

Pro každý požadavek ta správná volba

Nejrůznější požadavky na péči o prádlo vyžadují speciální řešení, aby se vždy docílilo perfektního výsledku. Moderní koncepty ovládání, individuální programy a inovativní technika přístrojů šetří čas a zabraňují chybám. Miele Professional nabízí uživatelsky specifická řešení pro hotely a gastronomické provozy, domy s pečovatelskou službou a kliniky, firmy pro čištění budov, prádelny, ubytovny a koleje a mnoho dalších oblastí použití. Veškeré pračky, sušičky a mandly mohou být navzájem perfektně sladěny ve výkonu a kapacitě pro celkově vynikající výsledky.

Excluzivně u Miele

Vyvinuto pro nejlepší výsledky

Inovace na nejvyšší úrovni

Společnost Miele Professional si dala za cíl usnadnit vám každodenní práci při péči o prádlo. Proto jsme vyvinuli inovativní a praktická řešení, jako např. patentovaný voštinový buben Miele nebo sušicí systém PerfectDry. Naše inovativní síla se odráží v hesle, které je již více než 120 let příslibem kvality značky Miele: „Immer Besser” (Vždy lepší).

Excluzivně u Miele

Optimálně ošetřeno

Šetrná péče o prádlo na nejvyšší úrovni

Od vysoce funkčních textilií až po textilie vybrané kvality: prádlo má vždy vysokou materiální, emocionální nebo reprezentativní hodnotu. Z tohoto důvodu zaujímá šetrná péče o prádlo u společnosti Miele Professional velmi významné místo. Mnoho našich inovací se zaměřuje na to, aby vám bylo umožněno udržení maximální hodnoty vašeho prádla. Snad nejznámějším příkladem je voštinový buben Miele. Díky tomuto patentu zacházejí naše pračky a sušičky s vaším prádlem mimořádně šetrně.

Udržitelnost v dokonalosti

Účinnost a hospodárnost

Miele Professional vám nabízí individuálně upravená systémová řešení, která se vyznačují vysokou účinností při nejvyšší výkonnosti. Pomocí inovativních programů jsou dosahovány nízké spotřeby vody a proudu i úsporné dávkování čisticího prostředku. Pokrokové technologie podtrhují vysoký nárok na účinnost našich produktů, u sušiček s tepelnými čerpadly až o 60 % nižší spotřebu energie nebo s možností připojení přístrojů na horkou vodu.