Laboratorní technika

Řešení pro Laboratorní technika

Systémová řešení pro perfektní výsledky

Analyticky čistá příprava laboratorního skla

Miele nabízí prostřednictvím mycích a dezinfekčních automatů, speciálních postupů přípravy a optimálně přizpůsobeného příslušenství obsáhlá systémová řešení pro analyticky čistou přípravu různého laboratorního skla. Systémová řešení umožňují reprodukovatelné výsledky také při náročném použití v oblasti organické, anorganické a fyzikální chemie, biologie, mikrobiologie, v nemocničních laboratořích, ve farmacii, v potravinářském nebo kosmetickém průmyslu.

Silný partner

Typické pro Miele – včetně servisu

Miele Professional znamená spolehlivou kvalitu – i co se týče servisu. Plošná síť servisních techniků umožňuje zajištění servisu na místě do 24 hodin. Miele kromě toho nabízí celou řadu kontrol, které se v různých fázích životního cyklu přístroje provádějí. Speciálně vyškolení technici provádějí v souladu se zákonnými a normativními požadavky a národními doporučeními příslušné procesní kontroly. A díky materiálu, který mají technici s sebou, je možné vyřídit okolo 90 % všech servisních případů už při první návštěvě. Ne náhodou získává technický servis Miele už po několik let opakovaně nejvyšší hodnocení za vynikající služby.

Více informací o "Silný partner"

S nejlepšími doporučeními

Duran Group

Miele Professional doporučuje laboratorní sklo Duran a Duran Group doporučuje mycí a dezinfekční automaty Miele Professional: Chemické vlastnosti jsou pro zachování hodnoty kvalitního laboratorního skla rozhodující, protože dobrá odolnost vedle šetrné metody čištění minimalizuje v rozhodující míře korozi skla. Díky vynikajícím chemickým vlastnostem je laboratorní sklo DURAN® obzvláště vhodné pro mnohonásobné mytí a je zaručena dlouhá životnost laboratorního skla.