Veterinář vyšetřuje dívčinu kočku.

Řešení pro veterinární ordinaci a péči o zvířata

Naše komplexní řešení pro hygienickou ochranu

V oblasti veterinární medicíny platí přísná hygiena, která chrání nejen zvířecí pacienty a jejich majitele, ale také personál celé ordinace. Pro hygienickou ochranu je proto nezbytné komplexní řešení. S Miele Professional máte po boku kompetentního partnera. Nejen že při ošetřování nemocných zvířat a péči o ně vzniká velké množství prádla. Také čištění a dezinfekce instrumentária je nepostradatelnou součástí každodenního provozu ordinace. Zajištění čistého a bezpečného prostředí má proto tu nejvyšší prioritu.

Najděte ideální řešení

Komplexní řešení Miele Professional

Řešení pro přípravu instrumentária

S 360PRO nabízí Miele systémovou koncepci pro bezpečnou a účinnou přípravu instrumentária ve veterinárních ordinacích a na klinikách

Řešení pro péči o prádlo do ordinace

Kompaktní velikost, vysoký výkon – přístroje z řady Malí obři: hygienická bezpečnost oblečení do ordinace

Servis

V souladu s naší filozofií „Immer Besser – Vždy lepší“ má zajišťování těch nejvyšších standardů kvality u Miele vysokou důležitost

Lékař dřepí před pacienty v čekárně. Tři osoby a holčička čekají na lékařskou prohlídku. Všichni mají na sobě roušku.

Maximální bezpečnost: hygienická opatření v soukromých lékařských a stomatologických ordinacích a v nemocnicích

Kromě poradenských a zdravotnických služeb v každodenní praxi patří k běžným úkolům lékařského a stomatologického sektoru také zajištění vysoké úrovně hygieny. Hygienická příprava prádla, nádobí a instrumentária pomáhá snížit možnost infekce nebo zabránit jejímu vzniku.

Doporučené produkty

Kvalita na všech úrovních: s naší systémovou koncepcí360PRO vám poskytneme vhodné řešení pro každou situaci. Najděte ideální produkty pro své odborné zaměření a oblasti použití.

Naše reference v oblasti veterinářů a péče o zvířata

Drezurní stáj Langehanenberg
Jezdecké stáje Michaels & Beerbaum
Potřebujete individuální konzultaci?

Chcete zvýšit kvalitu každodenní přípravy nebo snížit ekonomické náklady? Nabízíme řešení na míru: neváhejte nás kontaktovat!

Média a soubory ke stažení
Sledujte nás