Veterinář vyšetřuje dívčinu kočku.

Doporučená řešení pro veterináře a péči o zvířata

Variace různých ermodezinfektorů a stolního sterilizátoru.

Řešení zdravotnické techniky pro veterináře a péči o zvířata

Pracovníci ve veterinární ordinaci potřebují přístroje, které je nenechají na holičkách – musí být spolehlivé, bezpečné a úsporné. Především to však musí být přístroje vysoké kvality splňující velké nároky na čistotu. Miele Professional nabízí produkty, které zaručují klinicky čisté výsledky. Mycí a dezinfekční automaty Miele Professional přesvědčují svým výkonem, efektivitou a spolehlivostí při čištění, dezinfekci a sušení instrumentária. Flexibilní možnosti kombinací košů a nástavců umožňují maximální kapacitu šarží. Souhra mycí mechaniky a senzoriky zaručuje vynikající výsledky přípravy.
Kromě termické dezinfekce je dalším důležitým faktorem pro bezpečnost celého procesu přípravy také sterilizace. S novou třídou B malých sterilizátorů Miele – Cube a Cube X – lze instrumentárium sterilizovat v souladu s normativními požadavky. To se týká jak jednoduchého masivního a porézního materiálu, tak i komplexního dutého instrumentária.

Pracovnice klečí před šedou pračkou a plní ji oblečením z ordinace.

Řešení prádelenské techniky pro veterináře a péči o zvířata

V dobře fungující veterinární ordinaci je při péči o nemocná zvířata potřeba mnoho prádla. Zajištění čistého a bezpečného prostředí má proto tu nejvyšší prioritu. Od přikrývek a prostěradel až po krycí roušky: veterinární klinika musí vzít v úvahu mnoho aspektů, zejména při dodržování přísných a kontrolovaných procesů čištění, aby zabránila nebezpečí přenosu infekčních nemocí. Příprava takových předmětů v prostém domácím přístroji neposkytuje požadované výsledky, je to práce, kterou je třeba přenechat odborníkům, protože vyžaduje ty správné technologie a prací programy. Pro nutné zachování vysokých standardů přípravy prádla jsou nezbytné spolehlivé přístroje. Značka Miele Professional si získala celosvětově vynikající pověst díky kvalitě, spolehlivosti a dlouhé životnosti svých produktů.

Další témata pro ideální podporu systémového řešení

Zjistěte více o naší systémové koncepci pro tento obor

Profitujte z komplexně navržených systémových řešení na všech úrovních vaší ordinace. Poznejte naši systémovou koncepci 360PRO pro vaši veterinární ordinaci.