Ruka třídí barevné prádlo s otevřenou pračkou v pozadí.

Řešení pro veřejné prádelny

Rychlé a šetrné praní

Pračky a sušičky ve veřejných prádelnách se používají nepřetržitě každý den. Přístroje jsou při tom silně namáhány, musí však i při různém stupni znečištění a různě odolných textiliích, jako je len, satén nebo vlna, poskytovat perfektní výsledky. Kromě krátkých programů je pro ekonomickou úspěšnost samoobslužných veřejných prádelen rozhodující dlouhá životnost přístrojů. Pračky a sušičky Miele Professional přesvědčí prvotřídním výkonem, programy šetřícími zdroje a nízkými náklady po celou dobu používání. Jednoduchá, intuitivní obsluha navíc zvyšuje uživatelský komfort a spokojenost zákazníků.

Najděte ideální řešení

Energeticky úsporné pračky a sušičky pro veřejné prádelny

Profesionální prádelenská technika

Prvotřídně čisté prádlo v nejkratším čase – s profesionálními pračkami, sušičkami a mandly Miele Professional

Praktické příslušenství

Praktické příslušenství: sokly a vozíky na prádlo doplňují péči o textil

Inkasní systémy pro pračky a sušičky

Spolehlivá a nekomplikovaná: mechanická a digitální inkasní technika Miele Professional pro optimalizovaný platební proces ve veřejných prádelnách

Servis

Nejvyšší kvalita servisních služeb Miele

Doporučené produkty

Rychlé programy, excelentní výkon, bezkonkurenční šetrnost k prádlu: najděte vhodné pračky, sušičky a mandly pro svou samoobslužnou veřejnou prádelnu.

Potřebujete individuální konzultaci?

Chcete dosáhnout perfektní čistoty navzdory vysoké vytíženosti praček a sušiček? Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti v oblasti profesionální prádelenské techniky.

Média a soubory ke stažení
Informace o produktu
Sledujte nás