Ruka třídí barevné prádlo s otevřenou pračkou v pozadí.

Doporučená řešení pro veřejné prádelny

Úvodní stránkaOborySamoobslužné systémyVeřejné prádelnyDoporučená řešení pro veřejné prádelny
Žena žehlí košili parním žehlicím systémem Miele. Na pozadí je vidět šedá pračka a sušička.

Řešení prádelenské techniky pro veřejné prádelny

Rychlé programy, excelentní výkon, bezkonkurenční šetrnost k prádlu: najděte vhodné pračky, sušičky a mandly pro svou samoobslužnou veřejnou prádelnu. Přístroje vám zajistí efektivní pracovní postupy. Kvalitní profesionální přístroje jsou vybaveny patentovaným voštinovým bubnem Miele a snadno ovladatelnou řídicí jednotkou. Rozsáhlé příslušenství jako inkasní systémy, sokly a vozíky na prádlo jsou optimální doplňky pro univerzální aplikace pro péči o prádlo a rentabilně vedenou samoobslužnou veřejnou prádelnu.

Digitální řešení jako dokonalá podpora

Dva dospělí se baví v prádelně provozované na appWash.

appWash

Digitální řešení pro vaši samoobslužnou prádelnu

Se systémem appWash dosáhnete digitalizace své samoobslužné prádelny a efektivně snížíte náklady na běžný provoz. Naše moto pro vás: větší transparentnost. Méně námahy.

Větší transparentnost. Digitální přehled vždy, všude a o všem, co se v samoobslužné prádelně děje.

Méně námahy. Už žádné vydávání zákaznických karet, sbírání pracích žetonů a hotovosti, údržba schránek na mince a ztráta příjmů kvůli krádežím.

Zjistěte více o naší systémové koncepci pro tento obor

Pračky a sušičky ve veřejných prádelnách se používají nepřetržitě každý den. Přístroje jsou při tom silně namáhány, musí však i při různém stupni znečištění a různě odolných textiliích, jako je len, satén nebo vlna, poskytovat perfektní výsledky. Kromě krátkých programů je pro ekonomickou úspěšnost samoobslužných veřejných prádelen rozhodující dlouhá životnost přístrojů.