Několik moderních bytových domů se zelenou loukou a modrým nebem.

Doporučená řešení pro ubytovny a bytové domy

Úvodní stránkaOborySamoobslužné systémyUbytovny a bytové domyDoporučená řešení pro ubytovny a bytové domy
Žena sedí s notebookem ve veřejné prádelně s šedými pračkami a sušičkami.

Řešení prádelenské techniky pro ubytovny a bytové domy

Samoobslužný provoz prádelenských přístrojů Miele na ubytovnách funguje jednoduše a bezpečně. Podporu přitom poskytují bezhotovostní platební systémy a intuitivní obsluha přístrojů. Digitální řešení poskytuje inovativní služba appWash, která umožňuje komfortní bezhotovostní platby nebo za vás rovnou převezme veškerý provoz. Pračky a sušičky jsou optimálně sladěné a představují perfektní systém péče pro všechny uživatele, kteří kladou důraz na spolehlivou profesionální kvalitu, časové výhody přinášející zisk, optimální šetrnost k prádlu a nízkou spotřebu šetřící zdroje. Společně s volitelnými dávkovacími systémy nebo sokly vytvoříte základ hladce fungující prádelny v každé ubytovně.

Digitální řešení jako dokonalá podpora

Dva dospělí se baví v prádelně provozované na appWash.

appWash

Digitální řešení pro vaši samoobslužnou prádelnu

Se systémem appWash dosáhnete digitalizace své samoobslužné prádelny a efektivně snížíte náklady na běžný provoz. Naše moto pro vás: větší transparentnost. Méně námahy.

Větší transparentnost. Digitální přehled vždy, všude a o všem, co se v samoobslužné prádelně děje.

Méně námahy. Už žádné vydávání zákaznických karet, sbírání pracích žetonů a hotovosti, údržba schránek na mince a ztráta příjmů kvůli krádežím.

Zjistěte více o naší systémové koncepci pro tento obor

Ať už v obytné čtvrti, na studentské ubytovně, nebo v bytovém domě: kde žije mnoho lidí, roste ve srovnání s menšími domácnostmi množství praného prádla a frekvence praní. Požadavky na kvalitní péči o prádlo jsou přitom vysoké, protože trvale vytížené pračky a sušičky musí spolehlivě vyčistit velké množství různých textilií.