Námořník pracuje s lanem na člunu.

Doporučená řešení pro offshore a lodní dopravu

Úvodní stránkaOboryDalší oboryOffshore a lodní dopravaDoporučená řešení pro offshore a lodní dopravu
Otevřená myčka nádobí s přívodem čerstvé vody osazená nádobím.

Řešení mycí techniky pro offshore a lodní dopravu

Profesionální řešení pro použití v lodní dopravě jsou již mnoho let stálou součástí sortimentu Miele Professional.

Na mnoha lodích se však používají i naše myčky nádobí s dlouhou životností. Díky vysoké kvalitě a již příslovečné dlouhé životnosti se osvědčují jako spolehliví pracanti na každé palubě. Krátké programy přístrojů zajišťují efektivní používání a šetří tak mnoho drahocenného času a energie. Drsné pracovní podmínky na ropných plošinách kladou ty nejvyšší nároky na materiál i člověka. Spolehlivost, rychlost a hospodárnost jsou zde nepostradatelné.

Šedá pračka a sušička jsou umístěny v prádelně s betonovým vzhledem.

Řešení prádelenské techniky pro offshore a lodní dopravu

S přístroji Miele Professional máte k dispozici vysoce kvalitní, výkonné a spolehlivé pračky.

Počínaje přístroji z řady Malí obři s kapacitou 6,5 kg až po pračky a sušičky na 32 kg – přístroje Miele Professional vždy splní vaše očekávání. Jedno mají všechny společné – jsou koncipovány pro nejvyšší zatížení a díky krátkým programům bude vaše prádlo rychle opět připraveno k použití.

Díky inovativním speciálním programům si naše pračky poradí i s těmi nejodolnějšími znečištěními, například od oleje. Kromě již příslovečné spolehlivosti se naše přístroje vyznačují různými variantami napětí pro plavbu na lodích a vynikající hospodárností. Prádelenská technika Miele Professional se již mnoho let používá na mnoha lodích a ropných plošinách.

Zjistěte více o naší systémové koncepci pro tento obor

Zkonstruovány pro náročný pracovní den – profesionální řešení pro použití v lodní dopravě jsou již mnoho let stálou součástí sortimentu Miele Professional.