Námořník pracuje s lanem na člunu.

Řešení pro lodní dopravu a offshore

Úvodní stránkaOboryDalší oboryOffshore a lodní doprava

Osvědčeno na celém světě: řešení pro lodní dopravu a offshore od Miele Professional

Aby myčky a pračky i mimo pevninu vydržely, co jejich výrobce slibuje, musí být splněny mimořádné požadavky. Pro použití na lodích a offshore plošinách nabízí Miele Professional kvalitní přístroje. Kromě toho Miele jako dodavatel systémů i vhodného příslušenství a spotřebních materiálů poskytne vše z jednoho zdroje. A se spolehlivými službami je nabídka kompletní. Vyškolený servisní personál je k dispozici téměř po celém světe a ve všech důležitých přístavech jsou zřízena servisní centra.

Najděte ideální řešení

Testováno pro použití v lodní dopravě

Lodní a námořní doprava

Řešení pro lodní dopravu: ať se jedná o luxusní jachtu, výletní nebo obchodní loď - vždy poskytneme řešení na míru vašim požadavkům

Offshore

Pro nejvyšší požadavky na materiál: zkonstruováno pro náročný pracovní den - spolehlivost, rychlost a hospodárnost jsou zde zásadní

Servis

Servisní služby na celém světě – komplexní síť servisních techniků poskytne servis přímo na místě

Doporučené produkty

Najděte ideální produkty, které splňují i nejvyšší požadavky na kvalitu. Přístroje pro lodní dopravu a offshore jsou zkonstruovány pro náročný pracovní den.

Potřebujete individuální konzultaci?

Chcete zvýšit kvalitu každodenní přípravy nebo snížit ekonomické náklady? Nabízíme řešení na míru: neváhejte nás kontaktovat!

Média a soubory ke stažení
Sledujte nás