Ruce upevňují stan v trávníku.

Doporučená řešení pro kempy a rekreační zařízení

Úvodní stránkaOborySamoobslužné systémyKempy a rekreační zařízeníDoporučená řešení pro kempy a rekreační zařízení
Žena a muž se baví v prádelně, kde se pere a suší prádlo v šedých přístrojích.

Řešení prádelenské techniky pro kempy a rekreační zařízení

Pračky a sušičky mají mnoho výhod pro uživatele i provozovatele. Díky rychlým programům je například možné pořídit pro stejné potřeby méně přístrojů – to je ideální i tam, kde není na více přístrojů dostatek místa. V takových případech je velmi praktické věžové uspořádání pračky a sušičky. Krátký proces praní a přípojka na teplou vodu navíc výrazně snižují náklady na energie.

Digitální řešení jako dokonalá podpora

Dva dospělí se baví v prádelně provozované na appWash.

appWash

Digitální řešení pro vaši samoobslužnou prádelnu

Se systémem appWash dosáhnete digitalizace své samoobslužné prádelny a efektivně snížíte náklady na běžný provoz. Naše moto pro vás: větší transparentnost. Méně námahy.

Větší transparentnost. Digitální přehled vždy, všude a o všem, co se v samoobslužné prádelně děje.

Méně námahy. Už žádné vydávání zákaznických karet, sbírání pracích žetonů a hotovosti, údržba schránek na mince a ztráta příjmů kvůli krádežím.

Zjistěte více o naší systémové koncepci pro tento obor

Ručníky, outdoorové oblečení, spací pytle: tak různorodé jako prádlo hostů je i stupeň jeho znečištění. S vlastní prádelnou jsou oděvy, ručníky a ložní prádlo na dovolené v kempu nebo v rekreačních zařízeních rychle opět vyprané a čisté. Pračkami a sušičkami v samoobslužném provozu rozšíří provozovatelé nabídku svých služeb a zajistí si rozhodující konkurenční výhodu.