Velká rodina u plně prostřeného jídelního stolu.

Řešení pro domácnosti

Úvodní stránkaOboryDalší oboryDomácnostiDoporučená řešení pro domácnosti
Bílá kuchyňská linka s vestavěnou bílou myčkou, kde na pracovní desce stojí nádobí.

Řešení mycí techniky pro domácnosti

Domácnosti s velkou potřebou nádobí, a tedy zvláštními požadavky na krátké programy, profitují z nových myček ProfiLine. Kdo chce po oslavách rychle umýt velké množství nádobí, aniž by musel rezignovat na komfortní vlastnosti domácích přístrojů, bude milovat ProfiLine. S programy od 17 minut bude nádobí nejen opět rychle čisté, ale bude přímo zářit – až do následující oslavy.

Pět šedých praček a sušiček umístěných na tmavém pozadí.

Řešení prádelenské techniky pro domácnosti

Pro použití v domácnosti je zajímavá zejména syntéza profesionální pračky s pračkou pro domácnost. Krátké programy a profesionální konstrukce se pojí s pohodlím, jednoduchou obsluhou a programy pračky pro domácnost. Přístroje z řady Malí obři zajistí vysokým topným výkonem kratší fáze zahřívání a výrazné zkrácení programů. Druhá, standardně přítomná přípojka vody umožňuje přímý přívod teplé vody o teplotě až 70 °C. To šetří energii a zkracuje programy až o dalších 20 %, protože moderní plynové kotle nebo solární kolektory umí vodu ohřát mnohem efektivněji než pračka. Díky těmto vlastnostem zvládnou Malí obři vyprat víc než dvojnásobné množství prádla ve srovnání s běžnou pračkou pro domácnost.

Zjistěte více o naší systémové koncepci pro tento obor

Potřeby jednotlivých domácností jsou tak rozdílné jako lidé, kteří v nich žijí. Hory neumytého nádobí a vršící se kupy prádla tak nejsou výjimkou. Při důkladném mytí velkého množství nádobí a praní velkého množství prádla jde v kuchyni i v prádelně o spolehlivost, rychlost a účinnost