Tiskové zprávy Miele

13Tiskové zprávy
Ambasadorkou Miele v ČR je Ester Ledecká
 

Tisková zpráva 13/2021

Ambasadorkou Miele v ČR je Ester Ledecká

Společnost Miele, výrobce prémiových přístrojů pro domácnost i profesionální provozy, navázala spolupráci s veleúspěšnou českou snowboardistkou a alpskou lyžařkou Ester Ledeckou. 

Tisková zpráva 13/2021
Nový Boost CX1  – nejmenší bezsáčkový podlahový vysavač od Miele
 

Tisková zpráva 12/2021

Výkonný, kompaktní a hbitý: nový Boost CX1
– nejmenší bezsáčkový podlahový vysavač od Miele

S novým modelem Boost CX1 rozšiřuje prémiový dodavatel z Gütersloh svůj sortiment bezsáčkových vysavačů o obzvlášť kompaktní, lehkou a dobře ovladatelnou řadu. Tento vysavač zaujme svým moderním designem, vynikajícím čisticím výkonem a snadnou manipulací. K dostání ihned v Německu a Evropě.

Tisková zpráva 12/2021
Miele pokračuje v růstu – a udává směr pro ještě větší udržitelnost
 

Tisková zpráva 11/2021

Miele pokračuje v růstu – a udává směr pro ještě větší udržitelnost

Na své virtuální podzimní tiskové konferenci se přední světový dodavatel prémiových domácích spotřebičů zaměřil na další zlepšování šetrnosti k životnímu prostředí a klimatu. Kdo se rozhodne pro Miele, ušetří v budoucnu ještě více energie a navíc chrání přírodu. Mluvíme například o sušičce prádla s nejlepší třídou energetické účinnosti nebo nových vestavných chladničkách generace
K 7000 s aktivním zvlhčováním. Díky němu zůstává ovoce a zelenina déle čerstvá
a méně potravin tak skončí v koši. Na pořadu dne je rovněž strategie společnosti Miele snížit emise CO2 ve svých závodech a dlouhá životnost jejích výrobků coby opravdová forma udržitelnosti.

Tisková zpráva 11/2021
Udržitelné a šetrné ke klimatu jako nikdy dříve  – nové sušičky prádla od Miele
 

Tisková zpráva 10/2021

Udržitelné a šetrné ke klimatu jako nikdy dříve
– nové sušičky prádla od Miele

Klimatické změny jsou jistě největší výzvou naší doby – proto rodinná firma z Gütersloh dělá vše pro to, aby svým zákazníkům nabídla řešení, která jsou pro jejich domácnost co nejšetrnější ke klimatu. Z toho důvodu se Miele u nových sušiček prádla, které nyní prezentuje, zaměřuje na další zlepšování ekologických parametrů. Jedná se dále o chytré funkce pro ještě větší pohodlí a šetrnou péči
o prádlo. Nové modely jsou k dostání za doporučenou prodejní cenu od 20 990 Kč – samozřejmostí je 100% kvalita od Miele a testovaná životnost na 20 let.

Tisková zpráva 10/2021
Nový robotický vysavač Miele Scout RX3
 

Tisková zpráva 09/2021

Výkonný a ještě chytřejší: nový robotický vysavač Miele Scout RX3

Potřebujete pod jídelním stolem vysávat po každém jídle a v obývacím pokoji jen jednou denně? Nebo chcete na cestách jen rychle zkontrolovat, zda je doma vše
v pořádku? Ani jedno není pro nový vysavač Miele Scout RX3 problém. Nová generace robotického vysavače zaujme inovativními funkcemi, mimořádně snadným ovládáním a výrazně zvýšenou sací silou. Scout RX3 je od června
k dostání v Německu a nyní i v celé Evropě.

Tisková zpráva 09/2021
 

Tisková zpráva 08/2021

Pro ty nejnáročnější požadavky na rychlost a komfort - nové myčky nádobí z řady ProfiLine
Nová generace myček nádobí ProfiLine kombinuje technologii, odolnost a rychlost průmyslových přístrojů se snadným používáním a elegancí domácích myček Miele. Program trvající pouhých 17 minut činí z nových modelů ideální volbu všude tam, kde je v krátkém čase potřeba větší množství čistého nádobí.

Tisková zpráva 08/2021
Miele je partnerem České ceny za architekturu
 

Tisková zpráva 07/2021

Kvalita Miele – první volba pro architekty a designéry

Společnost Miele, výrobce prémiových přístrojů pro domácnost i profesionální provozy, se stala partnerem letošního 6. ročníku České ceny za architekturu 2021.

Tisková zpráva 07/2021
Vysoký výkon a nadstandardní prostor – nová indukční varná deska s integrovaným odsavačem par od Miele
 

Tisková zpráva 06/2021

Vysoký výkon a nadstandardní prostor – nová indukční varná deska s integrovaným odsavačem par od Miele

Rychlá příprava pokrmů i ve velkých hrncích díky zónám PowerFlex XL. Kombinace indukční varné desky a efektivního odsavače par šetří místo a je diskrétně elegantní. Také proto je stále častěji první volbou pro moderní, vysoce kvalitní kuchyně. Společnost Miele nyní rozšiřuje nabídku těchto všestranných přístrojů: nový výkonný přístroj KMDA 7476 nabízí o sedm centimetrů více prostoru pro hrnce a pánve s nezměněnými vnějšími rozměry. Další novinkou je kompaktní a intuitivní ovládací panel umístěný pod zapuštěným odsavačem par.

Tisková zpráva 06/2021
Ochrana zdraví na prvním místě: myčky Miele nabízejí speciální program Hygiena
 

Tisková zpráva 05/2021

Ochrana zdraví na prvním místě: myčky Miele nabízejí speciální program Hygiena

V každodenním životě se setkáváme s obrovským množstvím bakterií na nejrůznějších místech - mimo jiné i na nádobí. Díky inovativní technologii mytí
a speciálnímu hygienickému programu je nádobí během mytí zbaveno veškerých bakterií. Testy nezávislé vysoké školy Rhein-Waal potvrzují výjimečný hygienický čisticí výkon myček Miele G 7000 s programem Hygiena.

Tisková zpráva 05/2021
Kvalita, která předběhla svou dobu
 

Tisková zpráva 04/2021

“Kvalita, která předběhla svou dobu”
Miele představuje fascinující celosvětovou kampaň

Společnost Miele zahájila celosvětovou kampaň s názvem „QAIT - Quality Ahead of its Time“. Vysvětluje v ní, co přináší zákazníkům příslib „kvality, která předběhla svou dobu“, opírající se o základní hodnoty poctivého řemesla, výkonu
a udržitelnosti. Kampaň také zdůrazňuje, že produkty Miele jsou navrženy
pro dlouhou životnost -  poskytují totiž úroveň kvality a udržitelnosti, která je protipólem negativního fenoménu spotřebitelského plýtvání. Vizuálně jedinečná, překvapivá a poutavá kampaň má zaujmout především prémiové zákazníky a bude probíhat ve 49 zemích po celém světě.

Tisková zpráva 04/2021
Nové vestavné chladničky od Miele
 

Tisková zpráva 03/2021

Nové vestavné chladničky od Miele se pomocí aktivního zvlhčování postarají o delší čerstvost

Nepředstavitelných 1,3 miliard tun potravin na celém světě skončí každý rok
v odpadkovém koši. Jen v Německu je to 12 milionů tun a z toho více než polovina se vyhodí v domácnostech. Proti tomu pomáhá uvědomělé zacházení s potravinami – a vysoce efektivní systém čerstvosti v chladničce. Výjimečné skladovací podmínky nabízí nová generace chladniček K 7000 od Miele – díky zóně PerfectFresh Active. Nové standardy udávají tyto spotřebiče i co se týče pohodlí při obsluze a osvětlení.

Tisková zpráva 03/2021
Nová indukční varná deska Miele
 

Tisková zpráva 02/2021

Nová indukční varná deska Miele kombinuje intuitivní dotykové ovládání s vysokým výkonem a flexibilitou

Aktuálně uvedlo Miele na trh další novinku, vysoce výkonnou indukční varnou desku. Přístroj disponuje 3 zónami PowerFlex pro flexibilní vaření až s 5 hrnci
a pánvemi, pohodlně se ovládá prostřednictvím integrovaného 7palcového barevného TFT displeje a nabízí také 23 asistenčních programů pro dokonalé výsledky vaření a smažení.

Tisková zpráva 02/2021
Nový energetický štítek: domácí spotřebiče Miele zůstávají i nadále velmi energeticky účinné
 

Tisková zpráva 01/2021

Nový energetický štítek: domácí spotřebiče Miele zůstávají i nadále velmi energeticky účinné

Od března platí nový energetický štítek EU – s nejvýraznější změnou, která se týká označení, kdy nejúspornější již neznamená „A+++“, nýbrž pouze „A“. Zároveň jsou mezní hodnoty pro nejlepší třídu přísnější než u staré klasifikace. I v tomto novém známkování Miele boduje příkladnou energetickou účinností – většina modelů praček s předním plněním je zařazena do nejvyšší třídy „A“.

Tisková zpráva 01/2021