Tiskové zprávy Miele

25Tiskové zprávy
 

Tisková zpráva 25/2018

S Miele mohou prvotřídních pracích výsledků dosáhnout i sportovci!

Fotbalové kluby Bayern, Dortmund nebo Berlín spoléhají na profesionální techniku Miele. V sezóně 2017/2018 šestnáct z osmnácti fotbalových týmů Bundesligy v Německu pere a suší své dresy, šortky a štulpny s Miele Professional. A tým RB Lipsko není výjimkou.

Tisková zpráva 25/2018
 

Tisková zpráva 24/2018

Nadstandardní služby a výjimečný zážitek z pobytu v Thermal Šírava SPA RESORTU ****​ podporuje i profesionální technika Miele

V krásném prostředí Vihorlatských vrchů na východě Slovenska je od roku 2014 v provozu Thermal Šírava SPA RESORT **** s bohatou nabídkou volnočasových aktivit pro Vaši relaxační či aktivní dovolenou. V náročném provozu hotelu, bazénů, wellness & spa důvěřují prádelenské technice Miele Professional, která se stará o kvalitu textilií pro příchozí hosty a návštěvníky.

Tisková zpráva 24/2018
 

Tisková zpráva 23/2018

Jednoduchý recept na úspěšné podnikání s přístroji Miele professional

Dokonale čisté prádlo a naprostá spokojenost zákazníků. I takto jednoduchý může být recept na úspěšné podnikání. Deset let svého provozu slaví letos bratislavská prádelna Kontessa. Profesionální prádelenská technika Miele byla po celou dobu u toho.

Tisková zpráva 23/2018
Miele na veletrhu For Arch
 

Tisková zpráva 22/2018

Miele na veletrhu For Arch 2018 prezentuje možnosti moderní domácnosti

FOR ARCH je největší stavební veletrh s nejdelší tradicí v ČR. Každoročně zde představují novinky z mnoha oborů ve stavebnictví jak domácí, tak zahraniční vystavovatelé – přední výrobci, dodavatelé, řemeslníci, investoři nebo developeři.

Tisková zpráva 22/2018
Maximální flexibilita a intuitivnost – nové varné desky Miele s celoplošnou indukcí
 

Tisková zpráva 21/2018

Maximální flexibilita a intuitivnost – nové varné desky Miele s celoplošnou indukcí

Nezpochybnitelnou královskou třídou u varných desek je celoplošná indukce, protože nijak neomezuje svobodu při vaření. Až šest hrnců, pánví nebo pekáčů lze umístit kamkoliv na varnou desku a pohybovat s nimi. Indukce je nejrychlejším způsobem vaření, spotřebovává málo energie a varné desky se snadno čistí. Všechny tyto výhody nabízejí špičkové modely nové generace varných desek KM 7000.

Tisková zpráva 21/2018
Myčka nádobí Miele „G 7000“
 

Tisková zpráva 20/2018

Světová novinka na veletrhu IFA:
Myčka nádobí Miele „G 7000“ s automatickým dávkovacím systémem PowerDisk

Na veletrhu IFA 2018 Miele slibuje bezprecedentní svobodu při mytí nádobí – díky systému AutoDos s integrovaným PowerDiskem. Jedinečné systémové řešení automaticky dávkuje mycí prostředek a používá speciálně vyvinutý práškový granulát. Nové myčky lze navíc ovládat a různými způsoby naprogramovat prostřednictvím mobilní aplikace.

Tisková zpráva 20/2018
Nový kávovar od Miele se může pochlubit ještě větším komfortem a nabízí jedinečný požitek z kávy
 

Tisková zpráva 19/2018

Nový kávovar od Miele se může pochlubit ještě větším komfortem a nabízí jedinečný požitek z kávy

Německá rodinná firma představuje na veletrhu IFA nový špičkový model volně stojícího kávovaru. „CM 7750 CoffeeSelect“ nabízí čtyři užitečné funkce, které najdete pouze u kávovarů Miele: například lze pouhým stiskem tlačítka zvolit mezi třemi různými druhy kávy. Nový kuželový mlýnek z nerezové oceli je obzvlášť tichý, mele jemně a bez zbytků. CM7 od společnosti Miele je navíc jediným kávovarem
s automatickým odvápňováním a senzorovým čidlem, které nastavuje výšku trysky nad šálkem.

Tisková zpráva 19/2018
Novinka od Miele - SingleWash
 

Tisková zpráva 18/2018

Novinka od Miele - SingleWash: „účinnost praní A“ za 39 minut – s úsporou energie o 60 procent

Je lepší dlouho čekat, než se shromáždí větší množství prádla, nebo mít špatné svědomí při praní jednoho nebo dvou kousků? Takové dilema patří minulosti. Díky nové funkci SingleWash od společnosti Miele můžete vyprat i to nejmenší množství prádla, nebo dokonce jednotlivé kousky – rychle, hygienicky a úsporně. Nicméně
i s plnou pračkou můžete prát s Miele úsporně a zároveň pohodlně: se spotřebou „A+++ mínus 50 procent" a za méně než 3 hodiny.

Tisková zpráva 18/2018
Miele na veletrhu IFA 2018 pokračuje ve své inovační ofenzívě
 

Tisková zpráva 17/2018

Miele na veletrhu IFA 2018 pokračuje ve své inovační ofenzívě

Špičková gastronomie, která přichází až do domu? Co přesně to znamená, vysvětlil dnes na brífinku pro média o inovacích (Innovations Media Briefing, IMB) na veletrhu IFA v Berlíně Frank Jüttner, vedoucí odbytu společnosti Miele
v Německu. Současně poskytl přehled o představení produktů rodinné společnosti
z Gütersloh.

Tisková zpráva 17/2018
Miele navýšilo svůj obrat o 4,3 %
 

Tisková zpráva 16/2018

Miele navýšilo svůj obrat o 4,3 % a navzdory trendu získává další podíl
na trhu 

I přes nepříznivý vývoj trhu a další posílení Eura si rodinný koncern Miele udržuje slušný nárůst obratu. Obratu 4,1 miliard Euro dosáhl výrobce prémiových domácích spotřebičů v obchodním roce 2017/18, který skončil 30. června 2018.
To je o 167 milionů Euro nebo o 4,3 % více než v předchozím roce. 91 milionů Euro z nárůstu je zásluhou italské zdravotnické dceřiné společnosti Steelco Group, která byla poprvé v tomto roce započítána do koncernového zúčtování.

Tisková zpráva 16/2018
 

Tisková zpráva 15/2018

Jak mít opravdu čisté peřiny a polštáře, které vydrží po celý život Je dobře známé, že téměř třetinu času strávíme pod peřinou. Nicméně, přikrývky z peří, prachového peří nebo umělých vláken se kvůli náročnosti obvykle čistí pouze jednou za rok. Z tohoto důvodu nabízí firma Betten Struve v Lübecku svým zákazníkům nejen kvalitní lůžkoviny, ale i šetrnou a hygienickou péči o tyto choulostivé výrobky. Potřebnou technologii dodalo Miele.

Tisková zpráva 15/2018
 

Tisková zpráva 14/2018

Úspěšná bilance: Díky alternativnímu ohřevu šetří Miele náklady při sušení​

Gördt Glander byl jedním z prvních zákazníků, který začal používat H2O horkovodnou sušičku od Miele Professional. Sušička je vyhřívána horkou vodou
ze skladovacích nádrží kogenerační jednotky a díky tomu funguje prakticky bez dalších nákladů. Hoteliér včas rozpoznal trend, který získává na významu po celém světě a svého rozhodnutí nikdy nelitoval.

Tisková zpráva 14/2018
Perfektní kombinace: Side-by-Side, vždy bok po boku
 

Tisková zpráva 13/2018

Perfektní kombinace: Side-by-Side, vždy bok po boku

Chladnička v kuchyni, mraznička ve sklepě – to už je dávná minulost. Dnes je obrovský výběr, zvláště v případě volně stojících přístrojů, které nabízejí více volnosti při plánování než spotřebiče určené pro předem definované prostory. Chladnička, mraznička, kombinovaný přístroj a možná i vinotéka? Side-by-Side od Miele splňuje všechna přání, takže lze mluvit o řešení „vše v jednom“, protože nové modely lze kombinovat do jediné jednotky.

Tisková zpráva 13/2018
Miele představuje vestavné vinotéky pro větší prostory
 

Tisková zpráva 12/2018

Staré víno v novém hávu

Vlhký sklep s konstantními teplotami od 8 do 18 stupňů nabízí dobré podmínky
pro uskladnění kvalitního vína. Ale kdo chce mít v domě takový sklep? Lepší je
v každém případě vinotéka, která také zajišťuje správnou teplotu. Pro milovníky vína, kteří mají větší zásoby a pro různá vína potřebují různé skladovací teploty, nabízí Miele nové modely.

Tisková zpráva 12/2018
SmartLine od Miele
 

Tisková zpráva 11/2018

Modulární elegance pro kreativní kuchaře

Velmi elegantní, flexibilní a kuchařsky mnohostranné – tak se představují nové varné prvky Miele řady „SmartLine“ milovníkům stylového vaření. Indukční varnou desku, Teppan Yaki, plynový hořák, indukční wok a odsavač par do pracovní desky lze volně kombinovat. Společně tvoří kuchyňské centrum, jehož puristický vzhled stírá hranici mezi kuchyňskou a obytnou částí.

Tisková zpráva 11/2018
 

Tisková zpráva 10/2018

Velký výběr profesionálních mandlů Miele

Dokonale čisté a hladké prádlo je tou nejlepší vizitkou pro každý hotel. Proto Miele Professional nabízí vysoce výkonné a komfortní mandly pro jakoukoli situaci, od kompaktního modelu až po vysoce výkonný přístroj, který zvládne vymandlovat až 200 kg prádla za hodinu. 

Tisková zpráva 10/2018
 

Tisková zpráva 09/2018

Zařízení pro seniory sází na kvalitu v režii Miele

Vedení Nadace Carla von Heße v německých Francích se rozhodlo postavit vlastní prádelnu. Nová prádelna byla otevřena začátkem roku 2018 a nyní obstarává údržbu prádla pro všech sedm pečovatelských domů, které pod nadaci spadají. Miele doprovází tento projekt již od jeho počátků.

Tisková zpráva 09/2018
 

Tisková zpráva 08/2018

Prádelna Laguna: Profesionální prádelenské přístroje Miele a osobní přístup Konkurenční výhoda provozovny, jako je prádelna, je více než zřejmá – vybavení kvalitními moderními přístroji ve spojení s profesionálním personálem. Přesně těmito zásadami se řídí majitelé prádelny Laguna. Každý den se zde s pomocí přístrojů Miele Professional vypere, usuší a vymandluje více než 2 tuny prádla.

Tisková zpráva 08/2018
Společnost Miele odstartovala kampaň s tématem řady ArtLine či 90 let vysavačů
 

Tisková zpráva 07/2018

Společnost Miele odstartovala kampaň s tématem řady ArtLine či 90 let vysavačů

Od dubna do června 2018 proběhne jarní kampaň Miele, zahrnující TV spot, OOH, print i online média s tituly zaměřenými na ženy, rodinu, zdraví nebo zpravodajství. Tématem kampaně je designová řada ArtLine, nové volně stojící kávovary, pračky se systémem TwinDos, bezsáčkové vysavače Blizzard a 90 let vysavačů Miele.

Tisková zpráva 07/2018
 

Tisková zpráva 06⁄2018

Host na prvním místě

V kouzelném prostředí Nízkých Tater na jižní straně Chopku provozuje už téměř třicet let HOTEL PARTIZÁN **** rodina Kičových. O provoz hotelu s kapacitou 270 lůžek se stará každý den přes 100 zaměstnanců. Péči o textil svěřili profesionálním přístrojům Miele.

Tisková zpráva 06⁄2018
Více flexibility a elegance díky integrovanému odsavači par
 

Tisková zpráva 05/2018

Více flexibility a elegance díky integrovanému odsavači par

Prostorově úsporné kombinované kuchyňské spotřebiče, ale bez ztráty komfortu
a se skvělými výsledky: to je to, co Miele umí jako žádný jiný výrobce. Miele nyní doplňuje řadu talentovaných pomocníků o indukční varnou desku  s integrovaným odsavačem par.

Tisková zpráva 05/2018
„Revoluční dokonalost“ Miele na veletrhu Eurocucina
 

Tisková zpráva 04/2018

„Revoluční dokonalost“ Miele na veletrhu Eurocucina

Na veletrhu Eurocucina se Miele v letošním roce představuje na výrazně větší výstavní ploše než v minulosti. Ve středu pozornosti stojí „trouba Dialog“ – nový revoluční kuchyňský spotřebič, který bude uveden na trh ve druhém čtvrtletí roku 2018. Souběžně s prezentací na nejdůležitějším veletrhu ve světě kuchyní zve německá rodinná firma, stejně jako v roce 2016, ke kulinářské události v designérské části nazvané Zona Tortona.

Tisková zpráva 04/2018
Spolková cena EcoDesign pro myčky nádobí Miele  generace 6000 EcoFlex
 

Tisková zpráva 03/2018

Spolková cena EcoDesign pro myčky nádobí Miele generace 6000 EcoFlex

Myčky nádobí Miele řady G 6000 EcoFlex, které jsou na trhu od roku 2016, získaly prestižní ocenění: za tepelný zásobník EcoTech jim byla udělena Spolková cena EcoDesign, kterou společně uděluje Spolkové ministerstvo pro životní prostředí, ochranu přírody, stavební a jadernou bezpečnost, Spolková agentura pro životní prostředí a Mezinárodní centrum designu v Berlíně.

Tisková zpráva 03/2018
Profesionální péče o froté textil
 

Tisková zpráva 02/2018

Oáza uprostřed velkoměsta

Moderní pražský hotel Golf**** se nalézá v klidné části Prahy 5 v těsné blízkosti golfového hřiště. Výhodou je příjemné prostředí plné zeleně, a zároveň perfektní dopravní dostupnost do centra Prahy. Péči o hotelový froté textil zde svěřili prádelenským přístrojům Miele Professional.

Tisková zpráva 02/2018
Miele dává svému logu nový vzhled
 

Tisková zpráva 01/2018

Větší plocha a temnější červená – Miele dává svému logu nový vzhled

Rodinný koncern Miele rozvíjí centrální vizuální prvek své identity – design loga. Konkrétně to znamená, že červená plocha kolem charakteristického nápisu je nyní mírně rozšířena a je proporčně vyšší. Tradiční „signální“ červená barva ustupuje temnějšímu tónu.

Tisková zpráva 01/2018