Zdravotnická technika

Řešení pro Zdravotnická technika

Robustní konstrukce s dlouhou životností

Kvalita, na kterou se můžete spolehnout

Náročný každodenní pracovní režim vyžaduje přístroje, na které se můžete na 100 procent spolehnout. K tomu, aby byla tato spolehlivost zaručena, je každý přístroj a každá komponenta řady Miele Professional podrobena důkladným testům kvality a pečlivé výstupní kontrole. Teprve ve chvíli, kdy všechny testy ve výrobě proběhnou dobře, dochází k dodání nebo montáži na místě. Kontinuální a přísné kontroly jsou důležitou součástí vysokých kvalitativních požadavků, které na sebe Miele Professional klade. Tyto nároky začínají už při výrobě jednotlivých součástek a jejich výsledkem je neobvykle rozsáhlá vertikální integrace: Zpracování kovů, výroba plastových dílů, vývoj motorů a čerpadel a výroba elektroniky – všechny důležité fáze výroby provádíme ve vlastních podnicích, takže má Miele ve všech oblastech úplnou kontrolu nad kvalitou. 

Udržitelnost v dokonalosti

Vynikající účinnost a hospodárnost

Nejvyšší výkonnost a vynikající efektivita a hospodárnost – spojení zdánlivě protichůdných nároků je typickým znakem systémových řešení Miele Professional. Naše přístroje a postupy se vyznačují nízkou spotřebou vody, energie a chemikálií a inovativními programy, které dosahují vynikajících výsledků přípravy a maximální šetrnosti vůči materiálu. Pokročilé technologie podtrhují vysoké nároky na efektivitu našich produktů, například systémů pro úsporu zdrojů. Další plusový bod pro hospodárnost: Díky vysoké kvalitě materiálu a zpracování dosahují přístroje značky Miele Professional dlouhé životnosti.

Finanční služby

Nabídky přesně podle požadavků zákazníka

S přístroji a příslušenstvím Miele Professional profitujete od začátku, a to i během plánování své investice. Servisní a poradenské služby Miele zahrnují na přání také atraktivní finanční služby. Financování, leasing nebo pronájem: S naším financováním na míru s flexibilními možnostmi úpravy se již brzy můžete těšit z příslovečné kvality Miele. 

Všechno v dobrých rukou

Projektování a instalace – od začátku s Miele

Před samotnou instalací nových přístrojů vás Miele podpoří rozsáhlými poradenskými službami. Týká se to zjištění aktuálních a budoucích kapacitních potřeb, ale také podrobných úvah o hospodárnosti. A právě u rozsáhlých projektů můžete počítat s Miele jako se silným partnerem s dlouholetými zkušenostmi. Naši odborníci poradí vašim projektantům a architektům, vytvoří montážní výkresy, na přáni zkoordinují různé řemeslníky a převezmou dohodu s dalšími poskytovateli služeb, například při instalaci IT infrastruktury nebo funkčního nábytku.

Perfektně přizpůsobeno

Vše od jednoho dodavatele – System4Med 

Se systémem System4Med nabízí Miele Professional inovativní komplexní systém pro bezpečnou a účinnou přípravu medicínských nástrojů v ordinacích. Byl vyvinut na základě dlouholetých zkušeností a ve spolupráci s experty z praxe nabízí System4Med systémové řešení, které rozděluje celý cyklus přípravy do čtyř stupňů: čištění/dezinfekce/sterilizace, sladěná řešení jednotlivých komponent a procesních chemikálií, dokumentace a nejvyšší kvalita při servisu. Na každém tomto stupni poskytuje Miele Professional výkonné přístroje, řešení dokumentace a další příslušenství i obsáhlé služby. Jelikož veškeré komponenty tohoto systému pocházejí od jednoho výrobce, jsou vzájemně perfektně sladěny. Výsledkem je bezproblémová, hospodárná a k materiálu mimořádně šetrná příprava instrumentária. Rovněž administrativní zátěž je nižší, protože Miele je kompetentním partnerem pro celý proces – od přístrojové techniky až po financování.

Praktická řešení

Mycí, dezinfekční a sterilizační automaty 

Miele Professional už více než pět desetiletí vytyčuje milníky v oblasti efektivní a bezpečné strojové přípravy instrumentária klinik a ordinací. Mycí, dezinfekční a sterilizační automaty Miele Professional umožňují spolehlivé a prokazatelně úspěšné mytí, dezinfekci a sterilizaci zdravotnického instrumentária. Proces je přitom mimořádně šetrný k materiálu a v souladu s nejvyššími požadavky na koloběh instrumentária bez slabých míst – a to ve všech zdravotnických oblastech s programovými balíčky sestavenými podle cílových skupin.

To správné vybavení pro vaše potřeby

Dokonale sladěné součásti

Pro spolehlivou přípravu zdravotnických prostředků se zachováním hodnoty nabízí Miele Professional rozmanitý program komponent s horními a spodními koši, zavážecími vozíky a nástavci pro široké spektrum nástrojů. V dokonalém souladu s přístroji Miele Professional je tak možné nabídnout pro každý požadavek individuální řešení – od přípravy anesteziologického instrumentária, přes instrumentárium v miniinvazivní chirurgii, až po vhodné součásti pro oftalmologii a gynekologii. V oblasti mycích a dezinfekčních automatů na podložní mísy je vám navíc k dispozici procesní chemie, která je přesně sladěná s našimi přístroji.

Procesní postupy, které lze kompletně zrevidovat

Inteligentní dokumentační software

Miele Professional nabízí flexibilní řešení pro dokumentaci přípravy instrumentária. Dokumentace a protokolování přípravy se všemi důležitými parametry představuje značnou výhodu pro kvalitu – a v neposlední řadě otevírá rozsáhlé možnosti pro optimalizaci procesů a snižování nákladů. Pro ucelenou dokumentaci procesů přípravy nástrojů nabízí Miele Professional například časově velice úsporné řešení Plug & Play prostřednictvím aplikace DataDiary. Ta automaticky přijímá procesní data a umožňuje vytváření protokolů přímo v aplikaci na tabletu. Miele Professional kromě toho nabízí i další řešení, kde ovládání neprobíhá přes aplikaci.

Silný partner

Typické pro Miele – včetně servisu

Miele Professional znamená spolehlivou kvalitu – i co se týče servisu. Plošná síť servisních techniků umožňuje zajištění servisu na místě do 24 hodin. Miele kromě toho nabízí celou řadu kontrol, které se v různých fázích životního cyklu přístroje provádějí. Speciálně vyškolení technici provádějí v souladu se zákonnými a normativními požadavky a národními doporučeními příslušné procesní kontroly. A díky materiálu, který mají technici s sebou, je možné vyřídit okolo 90 % všech servisních případů už při první návštěvě. Ne náhodou získává technický servis Miele už po několik let opakovaně nejvyšší hodnocení za vynikající služby.

Více informací o "Silný partner"