Zdravotnická technika

Řešení pro Zdravotnická technika

To správné vybavení pro vaše potřeby

Dokonale sladěné součásti

Pro spolehlivou přípravu zdravotnických prostředků se zachováním hodnoty nabízí Miele Professional rozmanitý program komponent s horními a spodními koši, zavážecími vozíky a nástavci pro široké spektrum nástrojů. V dokonalém souladu s přístroji Miele Professional je tak možné nabídnout pro každý požadavek individuální řešení – od přípravy anesteziologického instrumentária, přes instrumentárium v miniinvazivní chirurgii, až po vhodné součásti pro oftalmologii a gynekologii. V oblasti mycích a dezinfekčních automatů na podložní mísy je vám navíc k dispozici procesní chemie, která je přesně sladěná s našimi přístroji.

Silný partner

Typické pro Miele – včetně servisu

Miele Professional znamená spolehlivou kvalitu – i co se týče servisu. Plošná síť servisních techniků umožňuje zajištění servisu na místě do 24 hodin. Miele kromě toho nabízí celou řadu kontrol, které se v různých fázích životního cyklu přístroje provádějí. Speciálně vyškolení technici provádějí v souladu se zákonnými a normativními požadavky a národními doporučeními příslušné procesní kontroly. A díky materiálu, který mají technici s sebou, je možné vyřídit okolo 90 % všech servisních případů už při první návštěvě. Ne náhodou získává technický servis Miele už po několik let opakovaně nejvyšší hodnocení za vynikající služby.

Více informací o "Silný partner"
Procesní postupy, které lze kompletně zrevidovat

Inteligentní dokumentační software

Miele Professional nabízí flexibilní řešení pro dokumentaci přípravy instrumentária. Dokumentace a protokolování přípravy se všemi důležitými parametry představuje značnou výhodu pro kvalitu – a v neposlední řadě otevírá rozsáhlé možnosti pro optimalizaci procesů a snižování nákladů. Pro ucelenou dokumentaci procesů přípravy nástrojů nabízí Miele Professional například časově velice úsporné řešení Plug & Play prostřednictvím aplikace DataDiary. Ta automaticky přijímá procesní data a umožňuje vytváření protokolů přímo v aplikaci na tabletu. Miele Professional kromě toho nabízí i další řešení, kde ovládání neprobíhá přes aplikaci.

Praktická řešení

Mycí, dezinfekční a sterilizační automaty 

Miele Professional už více než pět desetiletí vytyčuje milníky v oblasti efektivní a bezpečné strojové přípravy instrumentária klinik a ordinací. Mycí, dezinfekční a sterilizační automaty Miele Professional umožňují spolehlivé a prokazatelně úspěšné mytí, dezinfekci a sterilizaci zdravotnického instrumentária. Proces je přitom mimořádně šetrný k materiálu a v souladu s nejvyššími požadavky na koloběh instrumentária bez slabých míst – a to ve všech zdravotnických oblastech s programovými balíčky sestavenými podle cílových skupin.