O nás

O nás

Nejvyšší kvalita je naší hlavní myšlenkou: "Immer Besser - Vždy lepší" je naším společným cílem. Jako jediný výrobce testujeme naše produkty na provozní výkon až 30 000 provozních hodin. Ať již se jedná o analyticky čisté laboratorní předměty nebo denně čistě vyprané prádlo pro hotelové hosty. Naše motto nás inspiruje již více než 115 let
k tomu, abychom vyvíjeli co nelepší řešení pro naše zákazníky, aby také oni mohli dále svým zákazníkům nabízet co nejlepší výsledky.

Dobré důvody pro Miele Professional

Kvalita Miele Professional

Kvalita, na kterou se můžete spolehnout. Přístroje Miele Professional jsou vyvíjeny inženýry společnosti Miele a pečlivě vybrané komponenty se vyrábí převážně ve vlastních odborných závodech v Německu a v Evropě. German Engineering pro nás znamená především to, že jsme velmi důkladní
v detailech. I pro malé vylepšení vyvíjíme velké úsilí.

Tak můžeme, jako nikdo jiný v branži, garantovat nejvyšší životnost produktů
a 100 % kvalitu - při všem, co děláme.

 

Hospodárnost Miele Professional

Náskok Miele Professional v oblasti kvality se v dlouhodobém měřítku prostě vyplatí. Při sledování nákladů po celou dobu životnosti našich výrobků je zřetelná nejvyšší možná míra hospodárnosti, s níž lze naše produkty provozovat.
Proto pro naše zákazníky znamená German Engineering nejvyšší možnou hospodárnost. Dlouhá životnost, malá spotřeba vody a energie - a to vše spojené s rychlými, bezpečnými pracovními procesy a bezporuchovou technikou
s dlouhou životností.

 

Výkonnost Miele Professional

Ať jsou již na naše zařízení kladeny jakékoli požadavky, výkonnost a dlouhá životnost našich robustních strojních konstrukcí rozhodně přesvědčí. Každý produkt je podroben finálnímu zkušebnímu testu a teprve tehdy, jsou-li všechny zkoušky bezchybně splněny, je výrobek připraven pro používání v praxi. Naše přístroje bezproblémově  fungují, takže se naši zákazníci mohou soustředit na svoje podnikání: s jistotou perfektních výsledků.

 

Ergonomie Miele Professional

Přístroje Miele Professional nabízejí množství inteligentních funkcí a precizně
se přizpůsobí každé individuální situaci. Mnohé z procesů probíhají automaticky,
ale právě volně volitelné programy jsou tím, díky čemuž lze přístroje intuitivně
a rychle obsluhovat. Přehledný návod k obsluze v textu na displeji odpoví
na všechny otázky - a zajistí trvalou bezpečnost uživatelů.

 

Servis Miele Professional

Náš servis začíná expedicí výrobku. Díky pečlivým analýzám potřeb propojených s plánováním procesů a detailními výpočty hospodárnosti. V dialogu s našimi zákazníky vytváříme specifické koncepty pro individuální případy použití.
Tak vznikají systémová řešení podle potřeb, které zaručují bezpečné procesy.
Při každodenní pracovních činnostech jsou naši servisní pracovníci zákazníkům vždy k dispozici. Pomocí servisních programů se speciálními smlouvami
o údržbě nabízíme preventivní servis. Inspekce, údržby a opravy tak přispívají
k bezpečným pracovním procesům, udržení hodnoty přístrojů a tím i k zajištění vašich investic. Pokud by se však přesto něco stalo, můžeme díky našim plošně organizovaným službám Miele Professional reagovat velmi rychle.

Filozofie

Miele Professional se zabývá výrobou profesionálních přístrojů pro tyto oblasti použití: profesionální mytí nádobí, prádelenská technika, laboratorní technika, stomatologická a zdravotní technika.

Více informací o firemní filozofii

Historie

Již více než 90 let tvoří průmyslově používané produkty další základ úspěchu Miele & Cie. KG. Zatímco na začátku vývoje to byly velké pračky, později přibyly myčky nádobí a od 60. let produkty pro zdravotnictví. Od roku 2000 se Miele Professional transformoval z výrobce produktů v poskytovatele systémových řešení pro průmyslové účely.

Více k historii Miele

Management

Společnost Miele Professional International je vedena p. Andreasem Bardunou (Marketing / prodej) a Michaelem Krimpmannem (Technika).

Za obchodní činnost německé divize Miele Professional zodpovídá p. Martin Hübner.

Více o managementu Miele

Vývoj obchodní činnosti

Ve fiskálním roce 2018/2019 přispěla divize Miele Professional spolu s italskou dceřinou společností Steelco Group 621 milióny Euro k celkovému výsledku Miele & Cie. KG ve výši 4,16 miliard Euro. To odpovídá 14,93% podílu na obratu. V obtížném tržním prostředí se Miele Professional opět podařilo dosáhnout nadprůměrného růstu.

Více k vývoji obchodní činnosti

Udržitelnost

Pro společnost Miele je trvale udržitelné jednání závazkem vůči hodnotám
a tradicím podniku a je neodmyslitelným základem dlouhodobého úspěchu firmy. Společnost Miele je členem organizace pro mezinárodní udržitelný rozvoj Global Compact a signatářem "charty pro zachování rozmanitosti". Společnost Miele zveřejňuje každé dva roky zprávu o trvale udržitelném rozvoji.

Více informací naleznete na: miele.com