Mycí technika

Řešení pro Mycí technika

Bezpečnost použití

V souladu se směrnicí o strojních zařízeních

Směrnice o strojích a zařízeních (2006/42/ES) definuje rozsáhlé bezpečnostní předpisy pro profesionální přístroje. Tyto směrnice mají zajistit komplexní ochranu personálu obsluhy během každodenní práce. Všechny přístroje Miele Professional odpovídají v plném rozsahu požadavkům této důležité směrnice.

Robustní provedení a dlouhá životnost

Kvalita, na kterou se můžete spolehnout

Náročný každodenní život vyžaduje přístroje, na které se můžete 100% spolehnout. K tomu, aby byla tato spolehlivost zaručena, jsou všechny přístroje řady Miele Professional podrobeny důkladným testům kvality a mimořádně obsáhlé výstupní kontrole. 
Kontinuální a přísné kontroly kvality jsou důležitou součástí vysokých kvalitativních požadavků, které na sebe Miele Professional klade. Aby byla zajištěna maximální kontrola výroby, jsou navíc nejdůležitější díly vyráběny přímo v Miele. Výsledkem je mimořádně propracovaná struktura výroby: slévárna, výroba plastových dílů, vývoj motorů a výroba elektroniky – všechny tyto kroky výroby realizuje společnost Miele sama a tím má pod kontrolou všechny oblasti kvality.

Finanční služby

Nabídky přesně podle požadavků zákazníka

Díky profesionálním přístrojům Miele Professional profitujete již od samého začátku. Miele nabízí kromě výkonných přístrojů s inovativní technikou také široké služby v oblasti servisu a poradenství. Může se jednat o financování, leasing nebo pronájem. S naším financováním s flexibilními možnostmi úpravy se již brzy můžete těšit z příslovečné kvality Miele.

Perfektní komplexní řešení

Příslušenství pro optimální chod práce

Více informací o "Perfektní komplexní řešení"

Udržitelnost v dokonalosti

Vynikající účinnost a hospodárnost

Nejvyšší výkonnost a vynikající efektivita a hospodárnost – spojení zdánlivě protichůdných nároků je typickým znakem systémových řešení Miele Professional. Naše přístroje a postupy se vyznačují nízkou spotřebou vody, energie a chemikálií a inovativními programy, které dosahují vynikajících výsledků přípravy a maximální šetrnosti vůči materiálu. Pokročilé technologie podtrhují vysoké nároky na efektivitu našich produktů, například systémů pro úsporu zdrojů. Další plusový bod pro hospodárnost: Díky vysoké kvalitě materiálu a zpracování dosahují přístroje značky Miele Professional dlouhé životnosti.