Příslušenství

Široká nabídka pro jakékoliv myté předměty: koše, nástavce a technika úpravy vody zajišťují perfektně sladěné procesy.

166 Produkty

Více o příslušenství pro naše myčky

Perfektní řešení pro mytí nádobí

Příslušenství pro optimální umývání nádobí

Správné příslušenství vám usnadní každodenní práci. Například sokly zajišťují optimální ergonomickou manipulaci při plnění a vykládání přístroje. Ideální dávkování je zajištěno dávkovacími systémy. Pro dosažení nejlepších výsledků mytí a bezpečného uložení jsou myté předměty optimálně fixovány v koších a nástavcích. Toto i další originální příslušenství Miele bylo vyvinuto speciálně pro přístroje Miele tak, aby byly zaručeny ty nejlepší výsledky.
Profesionální technika pro profesionální požadavky

Technologie na nejvyšší úrovni

Díky inovativní robustní profesionální technice a díky programům přizpůsobeným umývanému nádobí, které dalece převyšují požadavky kladené na běžné domácí nádobí, jsou myčky nádobí Miele Professional určeny k profesionálnímu využití. Celá řada možností připojení a výkonná topná tělesa zajišťují rychlé programy při optimálních výsledcích mytí a maximální hospodárnosti. Dávkovací moduly zaručují efektivní využívání čisticích a lešticích prostředků, zatímco systémy úpravy vody optimalizují výsledek mytí.
Univerzální možnosti použití

Flexibilní možnosti instalace a vestavby

Perfektní možnost podstavby do kuchyňských linek: Profesionální myčky s přívodem čerstvé vody do každé fáze programu lze snadno integrovat do kuchyňských linek. Rozsáhlé příslušenství umožňuje široké přizpůsobení každé situaci a přestavbu na volně stojící provedení.
Vyvinuto pro nejlepší výsledky

Inovace na nejvyšší úrovni

Již déle než 120 let nás vede naše motto „Immer Besser - Vždy lepší" k tomu, abychom pro vás hledali jedinečná řešení. Díky tomu je inovační potenciál značky Miele synonymem praktických produktů, které se vyznačují maximální hospodárností a perfektními výsledky. Inženýři Miele Professional investují spoustu času a energie do vývoje inovativních vlastností přístroje, které vám usnadní každodenní práci. Kromě perfektních výsledků čištění zaručuje například systém mytí s přívodem čerstvé vody do každé fáze programu vysoký hygienický standard při současném mytí na dvou úrovních.