Úvodní stránkaServis a podporaProspekty a odborné magazíny

Whitepaper, prospekty a odborné magazíny

V našich magazínech si přečtete příklady z praxe v hotelnictví, domovech pro seniory a pečovatelských zařízeních nebo témata zaměřená na zdravotnickou aplikační techniku. Kromě toho máte možnost vytvořit si aktuální prospekty a přečíst si v našich bílých knihách praktické tipy.

iPad s dalšími informacemi k Miele Professional.

Prospekty

Ať už mycí systém, čisticí chemie, nebo dokumentace: Miele Professional má vhodné řešení pro jakýkoliv požadavek. Jak zvládnout specifické výzvy různých oborů od dentální techniky až po prádelenskou, to vám v prospektech Miele přiblíží různé příklady z praxe a systémová řešení – pro vynikající výkon, hygienickou čistotu a výsledky v analyticky čisté kvalitě.

Detailní snímek zářivě čistých talířů, sklenic, misek a příborů

Whitepaper

První dojem je důležitý! Pro špinavé příbory, silně zbarvené nádobí nebo skvrny na sklenicích nemají  hosté pochopení. Informace k tomu, jak dochází ke zbarvení nádobí a jak myté předměty připravit hygienicky, stejně jako tipy a triky pro perfektní první dojem nabízí whitepaper Miele.

Vytvořte si svůj individuální prospekt Miele

Zajímáte se o naše produkty? Nechcete však hned poptávat naše rozsáhlé prospekty? Pak využijte výhod funkce „Můj prospekt“ a sestavte si svůj zcela osobní dokument. Máte možnost vybrat si cíleně pouze ty produkty, které vás zajímají!

Professional Stories

Nahlédnutí do oboru i jinam
Professional Stories

Inspirativní příklady, aktuální trendy z oboru, užitečné informace pro váš pracovní den a tipy a triky pro použití produktů Miele Professional: ponořte se do našich příběhů Professional Stories!