Sestavení individuálních prospektů Miele

Zajímáte se o naše produkty? Nechcete však hned poptávat naše rozsáhlé prospekty? Pak využijte výhod funkce „Můj prospekt“ a sestavte si svůj zcela osobní dokument. Máte možnost vybrat si cíleně pouze ty produkty, které vás zajímají.

Přidejte vybrané produkty k oblíbeným

Na každé stránce podrobností o produktu máte možnost přidat produkt do oblíbených. K tomu jen klikněte na symbol hvězdičky u požadovaných produktů.
Nyní můžete přejít do svých oblíbených, a to tak, že v pravé horní části webové stránky kliknete na ikonu oblíbených položek. Nebo si vyberte další produkty Miele, které stejným způsobem vložíte do oblíbených.

Sestavte si prospekt s individuálními nastaveními

Na stránce oblíbených položek vidíte přehled vámi zvolených produktů. Vytváření individuálního prospektu začíná kliknutím na odkaz „Vytvořit prospekt“.
V následujícím kroku máte možnost jednotlivé produkty z výběru opět odebrat, pokud by v prospektu nakonec být neměly. Přes „Rozšířená nastavení“ můžete dát prospektu ještě individuální název, doplnit poznámky nebo vybrat další možnosti, které se mají při vytváření prospektu zohlednit.

Posledním kliknutím na „Stáhnout“ vytváření dokončíte. Váš prospekt je po krátkém okamžiku připraven jako PDF soubor a automaticky se stáhne.

Vyzkoušejte to právě teď

Vyberte si z našich produktových skupin v katalogu produkty, které jsou pro vás zajímavé, a vytvořte si svůj individuální prospekt.