Jedna průchozí myčka, dvě tankové myčky a jedna myčka s přívodem čerstvé vody v řadě na šedém pozadí. Před tím další myčka s přívodem čerstvé vody s napůl otevřenými dvířky.

Profesionální myčky

Spolehlivý výkon pro jakýkoliv požadavek: myčky jako základ perfektních výsledků.

45 Produkty

Více o profesionálních myčkách

Profesionální technika pro profesionální požadavky

Technologie na nejvyšší úrovni

Díky inovativní robustní profesionální technice a díky programům přizpůsobeným umývanému nádobí, které dalece převyšují požadavky kladené na běžné domácí nádobí, jsou myčky nádobí Miele Professional určeny k profesionálnímu využití. Celá řada možností připojení a výkonná topná tělesa zajišťují rychlé programy při optimálních výsledcích mytí a maximální hospodárnosti. Dávkovací moduly zaručují efektivní využívání čisticích a lešticích prostředků, zatímco systémy úpravy vody optimalizují výsledek mytí.
Univerzální možnosti použití

Flexibilní možnosti instalace a vestavby

Perfektní možnost podstavby do kuchyňských linek: Profesionální myčky s přívodem čerstvé vody do každé fáze programu lze snadno integrovat do kuchyňských linek. Rozsáhlé příslušenství umožňuje široké přizpůsobení každé situaci a přestavbu na volně stojící provedení.
Hygiena na velmi vysoké úrovni

Systém mytí s přívodem čerstvé vody

Myčky nádobí se systémem přívodu čerstvé vody do každé fáze programu provedou po každé fázi mytí výměnu vody. Následně dojde k důkladnému oplachu vodou při teplotě upravené pro myté předměty. Tato metoda zajistí perfektní výsledky mytí a vysoký hygienický standard, který značně převyšuje požadavky na běžné profesionální myčky nádobí. Přitom se myčky nádobí Miele Professional se systémem přívodu čerstvé vody do každé fáze programu vyznačují maximální hospodárností a krátkými programy. Při až 40 mycích cyklech za den pracují hospodárněji než tankové myčky.
Vyvinuto pro nejlepší výsledky

Inovace na nejvyšší úrovni

Již déle než 120 let nás vede naše motto „Immer Besser - Vždy lepší" k tomu, abychom pro vás hledali jedinečná řešení. Díky tomu je inovační potenciál značky Miele synonymem praktických produktů, které se vyznačují maximální hospodárností a perfektními výsledky. Inženýři Miele Professional investují spoustu času a energie do vývoje inovativních vlastností přístroje, které vám usnadní každodenní práci. Kromě perfektních výsledků čištění zaručuje například systém mytí s přívodem čerstvé vody do každé fáze programu vysoký hygienický standard při současném mytí na dvou úrovních.
WiFi Conn@ct

Už vás nepřekvapí nedostatek mycích prostředků

Díky sériovému vybavení WiFi connect už vás nikdy nepřekvapí nedostatek mycího prostředku. Přístroj vás bude včas informovat zprávou na mobilní telefon, když bude potřeba doobjednat mycí prostředky, leštidlo nebo sůl. Můžete je snadno objednat on-line a dostanete je včas a pohodlně až do domu. Abyste se mohli soustředit na důležitější věci.
Zářivě čisté výsledky

Tankový mycí systém

Mimořádná výhoda tankového mycího systému spočívá v extrémně rychlých programech. Jelikož je teplota mycí vody udržována stále na 65 °C, je myčka připravena kdykoliv k použití. Oplachování probíhá čerstvou vodou, která kromě toho přispívá k regeneraci tankové vody. Tímto způsobem dosahují tankové myčky velmi nízké spotřeby vody na mycí cyklus. Díky krátkým programům při vynikajících výsledcích čištění jsou perfektní volbou pro provozy, ve kterých je potřebný alespoň fázově velký průchod mytého nádobí.