Snímek profesionální sušičky a pračky Miele Professional s tlumenými barvami

Plánování a poradenství pro vaši vlastní prádelnu

Úvodní stránkaServis a podporaPlánování a poradenství

Více flexibility, udržitelnosti a hospodárnosti

Chtěli byste zvýšit kvalitu prádla, snížit své ekonomické náklady a současně zajistit hygienickou přípravu narůstajícího množství prádla přesně podle svých požadavků? Máme pro vás řešení na míru: komplexní koncepce interní prádelny, do detailu přizpůsobená individuálním požadavkům vašeho podniku.

Portfolio služeb při plánování prádelny

Pro jakoukoliv oblast použití – od domovů pro seniory a pečovatelských zařízení přes hotely a wellness až po profesionální sportovní kluby a hasiče: naši projektanti disponují fundovanými znalostmi ze stovek projektů.

Vyobrazení nové řady Malí obři od Miele Professional

Portfolio služeb při plánování s 360PRO

Vy máte problém a my jeho řešení na míru: komplexní koncepce interní prádelny do detailu přizpůsobená individuálním požadavkům vašeho podniku.

Půdorysy, technické plány nebo přípojky jsou jen části procesu plánování. Je možné jednoznačně prokázat potenciál budoucích úspor nebo výhody interního řešení oproti zadávání údržby prádla třetím stranám.

Pro vaše požadavky na servis je vám v celé republice k dispozici komplexní servisní služba. Naši profesionální technici vám v případě potřeby poskytnou pomoc.

Čtyři kroky k vlastní prádelně

Dokumentace stavu

Výpočet hospodárnosti

Nabídka

Realizace

Kontakt

Miele Professional nabízí vhodné řešení pro jakékoliv požadavky – i pro plánování vlastní prádelny. Servisní tým Miele je tu pro vás v případě dotazů i pro individuální konzultaci.

Dobré důvody pro vlastní prádelnu

Dokonalou péčí o textilie prokazujete svým klientům nebo hostům respekt a dáváte jim možnost cítit se příjemně. To může představovat výraznou přidanou hodnotu ve srovnání s vašimi konkurenty. Existuje však ještě mnoho dalších dobrých důvodů.

Výpočty hospodárnosti na základě sloupcového grafu s propiskou a kalkulačkou
Hospodárnost

Náklady na vlastní prádelnu jsou nízké po celou dobu používání (Total Cost of Ownership). Kromě toho můžete neustále optimalizovat využití personálu.

Pracovnice prádelny sune vozík na prádlo k profesionální pračce a sušičce Miele Professional
Nezávislost

Vlastní prádelna vás učiní nezávislými na cenových výkyvech na trhu a nesprávných externích kalkulacích. Můžete individuálně regulovat své provozní náklady.

Pracovník v domově pro seniory plní přístroj.
Flexibilita

Můžete rychle a flexibilně reagovat na individuální objem prádla. To je velká výhoda při nepředvídaných událostech.

Detailní snímek zavírání dvířek profesionální pračky Miele Professional
Kvalita

S moderními přístroji je to možné: kdykoliv můžete zapojit i speciální programy – pro univerzální péči o prádlo a textilie.

Dvě ruce drží zeminu, ze které vyrůstá rostlina
Udržitelnost

Vlastní prádelna méně zatěžuje životní prostředí, protože již není potřebná přeprava prádla. Kromě toho spotřebují moderní přístroje méně energie, vody a pracích prostředků.

Dodržování hygienických standardů v prádelně.
Hygiena

Moderní pračky jsou vybaveny dezinfekčními programy pro maximální standard hygieny.

Spokojená pracovnice v prádelně s košem na prádlo.
Spokojenost

V dobře zorganizovaném koloběhu prádla se textilie ani nepoškodí, ani neztratí. Textilie je možné v koloběhu prádla neustále identifikovat pomocí moderních patchovacích systémů. To snižuje náklady na řešení stížností a zvyšuje spokojenost klientů a jejich rodinných příslušníků.

To ještě není vše

Zjistěte více o tom, jak ve svém oboru profitovat z našich
řešení 360PRO.