Pekař sype mouku na chléb.

Doporučená řešení pro živnostenské provozy

Úvodní stránkaOborySlužby a živnostiŽivnostenské provozyDoporučená řešení pro živnostenské provozy
Variace různých myček: myčka s přívodem čerstvé vody, průchozí myčka a tanková myčka

Řešení mycí techniky pro živnostenské provozy

Požadavky na mytí nejrůznějších předmětů v malých podnicích uspokojí sortiment výkonných profesionálních myček Miele Professional. Díky velkému mycímu prostoru se do nich vejde velké množství nádobí i rozměrné krabice či plechy. Krátké programy těchto přístrojů nabízejí maximální flexibilitu a přitom jsou extrémně hospodárné.

Pět šedých praček a sušiček umístěných na tmavém pozadí.

Řešení prádelenské techniky pro živnostenské provozy

Právě v malých podnicích má hospodárná a efektivní péče o textilie rozhodující význam. Různorodé požadavky si žádají nejlepší výkon a flexibilitu. Pro velké množství různých textilií a odolné nečistoty jsou efektivním řešením osvědčené přístroje z řady Malí obři. Hory prádla, časté praní a odolné skvrny přivádějí běžné pračky rychle na hranici jejich výkonnosti. Následkem je neefektivní využívání energie a zbytečné náklady na elektrickou energii, vodu a prací prostředky, extrémní zatěžování rychle opotřebitelných dílů a je třeba očekávat vysoké náklady na opravy. Malí obři jsou tím pravým a profesionálním řešením pro všechny uživatele, kteří kladou největší důraz na spolehlivou kvalitu, úsporu času přinášející zisk a úsporu energie snižující náklady.

Zjistěte více o naší systémové koncepci pro tento obor

Právě v malých podnicích má hospodárná a efektivní péče o textilie a nejrůznější myté předměty rozhodující význam. Různorodé požadavky si žádají nejlepší výkon a flexibilitu.