Ruce v bílých rukavicích připravují burger v kuchyni.

Doporučená řešení pro restaurace s rychlým občerstvením

Úvodní stránkaOboryPohostinstvíRestaurace s rychlým občerstvenímDoporučená řešení pro restaurace s rychlým občerstvením
Variace různých myček: myčka s přívodem čerstvé vody, průchozí myčka a tanková myčka

Řešení mycí techniky pro restaurace s rychlým občerstvením

Když to má jít rychle, jsou myčky nádobí Miele Professional první volbou: nabízíme vám ten správný systém pro jakékoliv potřeby. Od myček s přívodem čerstvé vody do každé fáze programu se dvěma úrovněmi mytí a nejkratšími programy od pěti minut až po průchozí myčky s tankovým systémem a vkládacími stoly pro efektivitu pracovního procesu.

Žena obsluhuje v prádelně šedou sušičku. Vedle stojí šedá pračka.

Řešení prádelenské techniky pro restaurace s rychlým občerstvením

A také pračky Miele Professional jsou první volbou, když to má jít rychle. Příprava mopů, hadrů nebo (pracovního) oblečení je s přístroji Miele Professional jednoduchá a zvlášť šetrná ke zdrojům: díky těm nejkratším programům jsou mopy i textilie opět rychle k dispozici. Ani střídající se personál není žádný problém, protože ovládací panel se vyznačuje přehledně rozmístěnými a snadno srozumitelnými symboly. Naše přístroje jsou vybaveny robustní průmyslovou technikou, splňují směrnice o strojních zařízeních a jsou testovány až na 30 000 provozních hodin.

Zjistěte více o naší systémové koncepci pro tento obor

V restauracích s rychlým občerstvením je zásadní rychlost, hygiena a odolnost. Na základě dlouholetých zkušeností vyvinula společnost Miele Professional systémové řešení pro restaurace s rychlým občerstvením.