Ruce v hygienických rukavicích vyklízí zdravotnické instrumentárium z mycího a dezinfekčního automatu.

Doporučená řešení pro externí přípravu instrumentária

Pracovník v nemocničním oblečení stojí před řadou šedých sterilizačních přístrojů.

Řešení zdravotnické techniky pro externí přípravu instrumentária

Ne každá nemocnice je schopná zajistit si přípravu zdravotnického instrumentária na svém vlastním sterilizačním oddělení. Místo toho jsou pro přípravu zdravotnických prostředků využívány externí provozovny. Používají k tomu celou řadu výrobků: od mycích a dezinfekčních automatů, přístrojů na mytí kontejnerů a vozíků až po velkokapacitní sterilizátory. Sterilizační centra potřebují přístroje, které je nenechají na holičkách – musí být spolehlivé, bezpečné a úsporné. Především to však musí být přístroje vysoké kvality splňující velké nároky na čistotu. Miele Professional nabízí produkty, které zaručují klinicky čisté výsledky.

*Kliknutím na odkaz budete přesměrování na webové stránky skupiny Steelco. Steelco je 100% dceřinou společností skupiny Miele a stará se mimo jiné o projekty pro plánování a vybavení centrálních sterilizací na klinikách.

Pět šedých praček a sušiček umístěných na tmavém pozadí.

Řešení prádelenské techniky pro externí přípravu instrumentária

I při přípravě pracovních oděvů platí vysoké hygienické standardy. Profesionální přístroje Miele Professional zvyšují kvalitu a hygienu v oblasti péče o prádlo. Komfortní obsluha praček a sušiček šetrných k materiálu usnadňuje a zkracuje péči o prádlo. Dlouhá životnost přístrojů testovaných na 30 000 provozních hodin a nízká spotřeba elektrické energie a vody zvyšují hospodárnost v provozu.

Zjistěte více o naší systémové koncepci pro tento obor

Miele Professional poskytuje sterilizačním centrům (SC) podporu za účelem zajištění čištění, dezinfekce, sterilizace a kontroly opakovaně použitelných zdravotnických prostředků v souladu s normami. Bezpečně. Efektivně. Spolehlivě.