Tiskové zprávy Miele

Tisková zpráva 05/2014

Řada vysavačů Miele S8 se rozrostla o dva nové modely

Jasná volba pro alergiky – S8 Pure Air

Nový vysavač Miele Pure Air s HEPA filtrem vhodným pro alergiky se může pochlubit až 99,95% schopností zadržovat prach.

Pro mnoho z nás je jaro tím nejhezčím ročním obdobím. S tímto konstatováním ale zřejmě nebudou souhlasit alergici, pro něž je právě jaro obdobím, kdy se stupňují jejich zdravotní potíže. Vysavač S8 Pure Air od Miele s výkonem až 2 200 W jim nabízí alespoň částečnou úlevu. Tento akční model se totiž účinně a nekompromisně vypořádá s alergeny – pyly, roztoči a dalšími alergeny – a má velmi efektivní filtrační účinek.

Vynikající filtrační účinek vysavačů Miele spočívá ve vícestupňovém filtračním systému AirClean, který se skládá z prachového sáčku Miele HyClean, motorového a vzduchového filtru. Souhra těchto komponentů zajistí, že je odfiltrováno více než 99,9 % jemného prachu. Společně s prachovým sáčkem HyClean dosahuje filtr HEPA AirClean více než 99,999% schopnosti zadržování prachu. Navíc se řadí do klasifikace HEPA 13, která zaručuje, že vzduch vyfukovaný z vysavače je čistší než okolní vzduch v místnosti. Dokoupit lze také podlahovou hubici Allergotec s hygienickým senzorem – na základě množství a intenzity nárazů prachových částic vyhodnotí mikroprocesor koncentraci prachu a alergenů v podlahové krytině. Doporučená prodejní cena vysavače je 6 590 Kč.

Podlahový vysavač Miele S8 Silence Plus – vysavač se speciálním motorem a podlahovou hubicí AirTeQ pro tiché a účinné vysávání

Vysavač Miele S8 Silence Plus představuje šampióna na poli energeticky úsporných vysavačů. S maximálním výkonem 700 W je vysoce energeticky úsporný, ale přitom si zachovává perfektní výsledky vysávání. Disponuje také elektronickou regulací výkonu pomocí tlačítek, světelným displejem pro indikaci výkonu a především vynikajícím filtračním systémem s filtrem HEPA Air Clean, prachovým sáčkem HyClean se sítí Protector-Netting. Vysavač je vybaven přepínatelnou podlahovou hubicí, nerezovou teleskopickou sací trubicí, integrovaným příslušenstvím (hubice na čalounění, na vysávání spár, sací štětec). Komfortní manipulaci zajišťuje 3bodové řízení, šetrná pojezdová kolečka, akční rádius 11 m, ergonomicky tvarovaná rukojeť, parkovací systém pro přestávky ve vysávání a mnoho dalších benefitů. Doporučená prodejní cena je 6 990 Kč.

Všechny přístroje Miele procházejí velmi přísnými zkouškami kvality – jsou testovány na životnost 20 let.

Stáhnout ve formátu PDF

Popis Stáhnout