Úvodní stránkaOboryWuhan University Hospital

Wuhan University Hospital

Univerzitní nemocnice ve Wu-chanu je důležitým centrem stomatologické péče celého regionu. Nikoliv náhodou je Wuhan University Hospital of Stomatology jednou z pouhých pěti nemocnic v celé Číně, které se mohou řadit ke špičkovým centrům poskytujícím maximální stomatologickou péči (stupeň 3, třída A).

Špičková péče jako vzor pro všechny

Wuhan University Hospital of Stomatology má k dispozici více než 400 ošetřoven a může přijmout 150 pacientů do lůžkové péče. Jako fakultní a výzkumná nemocnice pro zubní, ústní a čelistní lékařství patří k nejstarším a nejuznávanějším univerzitám v Číně. Její velikost i úroveň a rozsah nabízených služeb dávají nemocnici význam, který sahá daleko za hranice metropole a provinčního hlavního města Wu-chan.

Vynikající pověst pro nemocnici znamená vyznamenání a současně i výzvu. Když při posledním rozšiřování došlo na vybavení nové centrální sterilizace, provedli přísné porovnání všech dodavatelů. Výběr padl na Miele Professional: pět mycích a dezinfekčních automatů PG 8528 tu od září 2012 zajišťuje přípravu instrumentária, která zcela odpovídá úrovni tohoto zařízení.

Potřebujete individuální konzultaci?

Vše od jednoho dodavatele. Miele Professional splňuje tento požadavek, od prádelenské až po laboratorní techniku. Nabízíme systémová řešení na míru – do detailu přizpůsobená individuálním požadavkům vašeho podniku.

Zjistěte více o souvisejících oborech

Naši odbornost potvrzují i další referenční objekty