Řada PWD 86: měřítko v oblasti přípravy instrumentária

Špičková kvalita, vynikající a patentované funkce zajišťují důkladné výsledky čištění při přípravě instrumentária. Made by Miele.

Výhody pro zákazníky

PowerPulseCleaning

Důkladné čištění dutých těles

Hospodárnost a udržitelnost

Dobré výsledky čištění a nižší spotřeba díky systému oběhového čerpadla a funkci recyklace vody.

Flexibilita a kontrola

Tento patentovaný, flexibilní systém vyrábí výhradně Miele. Optimální čisticí a dezinfekční výkon při efektivní délce programů a malé spotřebě zdrojů – podporováno flexibilními možnostmi plnění a odpovídajícími programy.

Komplexní informace a uživatelská přívětivost

Kombinace velkého barevného dotykového displeje s intuitivním ovládáním, identifikace RFID a automatického rozpoznání náplně zajišťuje maximální bezpečnost a uživatelskou přívětivost.

Inteligentní design a spolehlivost

S vysokou přesností vyrobená inovativní konstrukce je základem pro hygienické výsledky čištění a rychlé pracovní procesy.

Přehled produktů

Řada PWD 86

Mycí a dezinfekční automat ve dvou různých šířkách pro optimalizované plánování CSSD. K dispozici v šířkách 900 mm a 1 150 mm. Pro obě varianty lze použít stejné mycí koše.

Zavážecí a vyvážecí systémy

Pro zajištění bezporuchových pracovních postupů v rámci CSSD jsou k dispozici přepravní vozíky, automatické zavážecí a vyvážecí systémy a zpětné propusti.

Mycí koše a nástavce

Řada flexibilních mycích košů a modulů poskytuje místo pro nejrůznější instrumentárium ze všech oblastí použití.

Kontaktujte nás

Máte dotazy nebo potřebujete další informace k našim produktům? Kontaktujte nás prosím. Jsme tu kdykoliv pro vás a rádi se budeme věnovat vašim dotazům a přáním.