Úvodní stránkaOboryNemocnice AZ Jan Palfijn

Nemocnice AZ Jan Palfijn

AZ Jan Palfijn Gent se může pochlubit jedinečnou, téměř osm set let trvající historií. Nemocnice vznikla ze špitálu založeného v roce 1228 pro potřebné nemocné a dnes představuje moderní centrum poskytující základní i špičkovou zdravotní péči.

Špičkové služby s lidským rozměrem

Ne náhodou je nemocnice AZ Jan Palfijn pojmenovaná po průkopníkovi chirurgie a porodnictví, který se již v 17. století zasadil o svobodnou výměnu vědomostí a technologií. Na základě pevných zásad se nemocnice AZ Jan Palfijn Gent vyvinula v instituci s významem pro celé Flandry. 140 lékařů a více než 1 000 dalších zaměstnanců poskytuje ambulantní i lůžkovou péči na vynikající úrovni – a to i v tak náročných disciplínách, jako je reprodukční medicína a robotická chirurgie.

Při přípravě lékařského instrumentária se v AZ Jan Palfijn Gent spoléhají na Miele Professional. Ve vlastní centrální sterilizaci (CS) se pět mycích a dezinfekčních automatů PG 8528, čtyři velké parní sterilizátory PS 5662v a jeden velkokapacitní mycí a dezinfekční automat PG 8830 stará o to, aby sterilizace instrumentária odpovídala nejvyšším nárokům.

Potřebujete individuální konzultaci?

Vše od jednoho dodavatele. Miele Professional splňuje tento požadavek, od prádelenské až po laboratorní techniku. Nabízíme systémová řešení na míru – do detailu přizpůsobená individuálním požadavkům vašeho podniku.

Zjistěte více o souvisejících oborech

Naši odbornost potvrzují i další referenční objekty