Úvodní stránkaOboryCentrum sv. Alžběty pro seniory

Centrum sv. Alžběty pro seniory

S profesionálními přístroji je každý krok dokonalý. Musí být, když například zajišťují čistotu v Centru sv. Alžběty pro seniory a přispívají tak k bezpečnosti, zdraví a pohodě obyvatel. Pračky a sušičky Miele jsou spolehlivými partnery pro hygienickou přípravu stíracích hadrů a mopů používaných úklidovým týmem.

Je vidět nádvoří domova pro seniory

Každodenní úklid budov v instituci, jako je Centrum sv. Alžběty pro seniory, je nejen organizační, ale také hygienickou výzvou. Tým společnosti TGS Teegen Gebäudedienstleistungen GmbH je zodpovědný za každodenní úklid pokojů obyvatel včetně koupelen, chodeb a společných prostor. Přitom je obzvláště důležité zabránit přenosu potenciálních choroboplodných zárodků na ostatní obyvatele, kteří jsou již často nemocní. K udržení vysoké úrovně hygieny a čistoty je kromě pečlivosti zapotřebí i vysoká míra organizovanosti. Společnost TGS se specializuje na úklid zdravotně citlivých prostor, a proto zná tyto požadavky.

Pracovnice společnosti TGS Teegen třídí úklidové prostředky v úklidovém vozíku. V pozadí jsou vidět přístroje Miele Professional.

Aby se zabránilo možnému přenosu choroboplodných zárodků a kontaminaci, platí pro úklidové týmy přísné hygienické předpisy: například mop a hadry se musí po každém pokoji vyměnit, aby se na jedné straně udržovala trvale vysoká úroveň čistoty v každém pokoji a na druhé straně se zabránilo přenosu choroboplodných zárodků do dalších obytných prostor. Tyto standardy zajišťují ve zdravotnicky citlivých zařízeních, jako je centrum pro seniory, ochranu osob, které tam žijí a pracují. Přitom však vzniká velké množství materiálu, který musí být hygienicky připraven a další den opět k dispozici – jen stíracích hadrů je 300 za pracovní den. Při jejich přípravě se TGS spoléhá na společnost Miele.

Je vidět pracovnici úklidového týmu, pohled zevnitř bubnu pračky.

Jednoduchá a intuitivní obsluha přístrojů je pro personál pohodlná a rychlé programy zajišťují, že všechny materiály jsou rychle opět k dispozici – aniž by bylo nutné smířit se s kompromisy v oblasti hygieny. Když dochází dezinfekční prostředek v integrované nádrži, přístroj to signalizuje. Tím je vždy zajištěn hygienický výsledek mytí, což je v centru pro seniory obzvláště důležité. Nezřídka se stává, že se mopy dostanou do kontaktu se sekrety, jako je moč nebo krev. Přístroje v každém případě dosahují rovnoměrného a čistého výsledku praní.

Potřebujete individuální konzultaci?

Vše od jednoho dodavatele. Miele Professional splňuje tento požadavek, od prádelenské až po laboratorní techniku. Nabízíme systémová řešení na míru – do detailu přizpůsobená individuálním požadavkům vašeho podniku.

Zjistěte více o souvisejících oborech

Naši odbornost potvrzují i další referenční objekty