PWM 506 Mop Star 60 [EL DP] - Komfort při obsluze

Zobrazit produkt
Předvolba startu až 96 hodin

Péče o prádlo podle časového harmonogramu

Využitím předvolby startu lze až 96 hodin předem stanovit, kdy má být spuštěn vybraný program. To je výhodou především tehdy, když má být program ukončen například před začátkem pracovního týdne.
Věžové uspořádání pračky a sušičky

Praní a sušení na ploše menší než 0,5 m2

Na omezeném prostoru je vždy problém umístit pračku a sušičku prádla vedle sebe. Miele Professional zde nabízí optimální řešení v podobě věžového uspořádání pračky a sušičky prádla: 2 výkonné přístroje na méně než 0,5 m² (pro spojení 2 přístrojů je potřebná volitelně dostupná spojovací sada).
Jazyk kdykoli snadno volitelný

Vše je jasné

Pomocí symbolu vlaječky lze kdykoli během ovládání zcela jednoduše vybírat z 29, nebo 31 jazyků (v závislosti na modelu). Všechny informace na displeji se pak zobrazí ve vybraném jazyce. Tak lze bez námahy zamezit chybám při obsluze a střídající se obsluha s různými jazykovými znalostmi se rychle zorientuje.
Ovládání M Select

Jedním pohybem ruky ke správnému programu

Efektivní uživatelská obsluha a funkčnost v jednom ovládání: Program je vybrán pomocí otočného voliče s jazykově neutrálními symboly – rychle a přímo. Na displeji se zobrazí textová informace současně s názvem programu a umožňuje přístup k dalším funkcím, jako je nastavení teploty a rychlosti. Jazyk displeje je volitelný z 29 lokálních jazyků.
Programovatelná řídicí jednotka pračky

Více flexibility

Mimořádnou výhodou programovatelné řídicí jednotky je maximální přizpůsobení pro jakékoliv použití. Je možné vytvářet a ukládat vlastní programy. Rovněž lze upravovat parametry praní stávajících programů. Všechny specifické požadavky na přípravu prádla tak mohou být optimálně splněny.