PLW 7111 [S-1028] - Přednosti

Zobrazit produkt
Modulární mycí koše

Flexibilní nástavec mycích košů

Flexibilní mycí koše Miele Professional nabízejí nejrůznější možnosti použití při plnění. Při malém počtu mycích košů v kombinaci s přídavnými moduly a nástavci lze mycí koše několika pohyby flexibilně přizpůsobit mytým předmětům. Tak mohou být optimalizovány jak náklady, tak i využití místa.
SmartLoad

Možnost přizpůsobení

Polohu úrovní mytí lze flexibilně upravovat podle výšky mytých předmětů. Při použití jen spodní úrovně mytí je možná příprava mytých předmětů o výšce až 630 mm. Teleskopické pojezdy v mycím prostoru zjednodušují plnění a vyjímání.
Exkluzivně u Miele
Systém EasyLoad** Německý patent DE 102 017 129 786 A1 a DE 102 017 129 799 A1 

Snadné plnění díky EasyLoad

Systém EasyLoad připraví laboratorní sklo výrazně rychleji, snadněji a současně bezpečně. Největší výhodou nového systému je, že myté předměty mohou být na trysky umístěny rychleji a snadněji, neboť přizpůsobení výšky držáku už není díky inteligentní souhře trysek a přídržných mřížek potřebné. Tím se usnadní správné umístění.
Volně programovatelné řízení

Vyšší flexibilita

Volně programovatelné ovládání zaručuje naprostou flexibilitu mycích a dezinfekčních automatů a laboratorních myček Miele Professional. Již z výroby jsou přístroje vybaveny četnými programy. Autorizovaní uživatelé si mohou tyto programy upravovat nebo vytvářet vlastní programy.
Čerpadlo s variabilními otáčkami

Základ optimálních výsledků a efektivity

Čerpadlo s variabilními otáčkami je základem mycích automatů Miele. V jednotlivých programových blocích jsou otáčky čerpadla, a tím i oplachovací tlak, přizpůsobovány příslušným požadavkům – vysoký tlak umožňuje odstranit odolné nečistoty, zatímco nízký tlak zajišťuje úplný oplach všech mytých předmětů. Tato inteligentní technologie je obzvlášť efektivní s ohledem na spotřebu vody a energie.