PWM 520 Mop Star [EL DV] - Komfort při obsluze

Zobrazit produkt
Výběr programu pomocí barevných rámečků 

Intuitivní a snadná obsluha 

Různé druhy prádla lze přiřadit k různým barevně odlišeným pracím a sušicím programům. Díky této velice jednoduché a intuitivní funkci je obsluha zcela snadná a přitom jsou zajištěny ty nejlepší výsledky v péči o prádlo. 
Menu v různých jazycích

Jednoduše a srozumitelně

Aby nedošlo k nedorozumění, může si uživatel vybrat z nabídky jazyků ten správný. Veškerá hlášení na displeji jsou potom zobrazena v tomto jazyce, takže je zajištěna vysoká míra bezpečnosti při obsluze.
Volitelná předvolba startu

Péče o prádlo podle časového harmonogramu

Využitím předvolby startu lze zcela libovolně předem stanovit, kdy má začít vybraný program. To je výhodou především tehdy, když má být program ukončen například před začátkem pracovní doby.
Programovatelná řídicí jednotka pračky

Více flexibility

Mimořádnou výhodou programovatelné řídicí jednotky je maximální přizpůsobení pro jakékoliv použití. Je možné vytvářet a ukládat vlastní programy. Rovněž lze upravovat parametry praní stávajících programů. Všechny specifické požadavky na přípravu prádla tak mohou být optimálně splněny.
Exkluzivně u Miele
Automatický zámek dvířek

Vysoký komfort obsluhy při zavírání a otevírání

Stačí lehce zatlačit na dvířka. Při spuštění pracího programu se dvířka samočinně zablokují. Po skončení programu dojde k automatickému otevření dvířek.