PWM 511 [EL DP DD] - Hygiene

Zobrazit produkt
Dezinfekční máchání

Nejvyšší hygiena

K vytvoření základu pro nejvyšší požadavky na hygienu lze v dezinfekčních programech volitelně vybrat cyklus máchání se speciálním teplotním a časovým profilem. V tomto takzvaném máchání s dezinfekcí dojde k zahřátí lázně na teplotu vyšší než 60 °C. Pomocí této funkce se snižuje riziko rekontaminace choroboplodnými zárodky, které jsou případně obsaženy ve vodě.
Testovaná hygiena 

Excelentní kvalita hygieny – nezávisle potvrzeno

Bezpečná, dezinfekční příprava prádla v hygienicky citlivých oblastech: porota soutěže institutu pro integrační hygienu a virologii InFluenc_H ocenila naše pračky černou virovou pečetí. Ta potvrzuje standardní vybavení našich praček s dezinfekčními programy vyznačujícími se vysokými standardy bezpečnosti.
Testovaná hygiena

Účinnost proti virům – vědecky potvrzeno

Bezpečná a rychlá příprava prádla pro podniky mimo oblast zdravotnictví: podle certifikace institutu pro integrační hygienu a virologii je při praní v pračkách řady Benchmark v programu „Vyvářka 70 °C“ za použití pracího prostředku Miele ProCare Tex odstraněno více než 99,9 % obalených a neobalených virů.
Spolehlivá dezinfekce

Nejvyšší hygienická bezpečnost

Předpokladem přípravy textilií z nemocnic a pečovatelských zařízení je spolehlivá dezinfekce. Speciální programy pro termickou a chemotermickou dezinfekci, mj. podle seznamu berlínského Institutu Roberta Kocha, jsou základem požadované hygienické bezpečnosti. Certifikát hygieny najdete v sekci Soubory ke stažení.*Podle modelu