PWM 912 [SI DV DD] - Komfort při obsluze

Zobrazit produkt
Exkluzivně u Miele
Automatický zámek dvířek

Vysoký komfort obsluhy při zavírání a otevírání

Stačí lehce zatlačit na dvířka. Při spuštění pracího programu se dvířka samočinně zablokují. Po skončení programu dojde k automatickému otevření dvířek.
Ovládání M Touch Pro Plus

Měřítko pro profesionální použití přístrojů

Ovládací panel s celodotykovým barevným displejem definuje novou špičkovou úroveň profesionálního použití přístrojů. Nabízí moderní způsob ovládání – zcela snadno klepnutím nebo posouváním – a umožňuje navíc libovolné přizpůsobení programů. Tak lze v programech měnit jednotlivé parametry nebo vytvářet programy nové. Všechna zobrazení na displeji jsou dostupná v místním jazyce, vybírat lze z 31 jazyků.
Volitelná předvolba startu

Péče o prádlo podle časového harmonogramu

Využitím předvolby startu lze zcela libovolně předem stanovit, kdy má začít vybraný program. To je výhodou především tehdy, když má být program ukončen například před začátkem pracovní doby.
Menu v různých jazycích

Jednoduše a srozumitelně

Aby nedošlo k nedorozumění, může si uživatel vybrat z nabídky jazyků ten správný. Veškerá hlášení na displeji jsou potom zobrazena v tomto jazyce, takže je zajištěna vysoká míra bezpečnosti při obsluze.
Libovolně programovatelná řídicí jednotka pračky

Úplná flexibilita

Prostřednictvím libovolně programovatelné řídicí jednotky lze všechny parametry praní přizpůsobit příslušnému použití a potřebám. Své individuální programy pak můžete v libovolném pořadí ukládat. Ve výchozím nastavení jsou již různé programy pro přípravu nejrůznějších textilií uloženy. S touto řídicí jednotkou jste připraveni na všechny požadavky profesionální péče o prádlo.
Výběr programu pomocí barevných rámečků 

Intuitivní a snadná obsluha 

Různé druhy prádla lze přiřadit k různým barevně odlišeným pracím a sušicím programům. Díky této velice jednoduché a intuitivní funkci je obsluha zcela snadná a přitom jsou zajištěny ty nejlepší výsledky v péči o prádlo.