PWM 906 [EL DP MAR 3 AC 230V 50-60Hz] - Přednosti

Zobrazit produkt
Rovnoměrné zatížení přístroje díky optim. procesů

Pro mnoho prádla za krátkou dobu

Vynikající časy programů řadí Malé obry od Miele mezi finanční investice pro profesionální provozy. Díky výkonné prací technice, připojení na silný proud a teplou vodu je prádlo v krátké době důkladně vyčištěno. Přístroj je tedy rychle připraven k dalšímu naložení. Tímto způsobem je možné rovnoměrné zatížení přístroje – a tím i rychlejší amortizace.
Nízké hodnoty spotřeby

Úsporně a účinně

Ekologická úspora nákladů: prádelenské přístroje Miele Professional přesvědčí velmi nízkými hodnotami spotřeby a jsou známé svou maximální účinností. Již při vývoji produktů pro nás platí hlavní měřítko: optimální výsledky při použití recyklovatelných materiálů a pouze nezbytně nutného množství vody, elektrické energie a čisticích prostředků.
Testovaná hygiena

Účinnost proti virům – vědecky potvrzeno

Bezpečná a rychlá příprava prádla pro podniky mimo oblast zdravotnictví: podle certifikace institutu pro integrační hygienu a virologii je při praní v pračkách řady Malí obři v programu „Vyvářka 70 °C“ nebo „Vyvářka 75 °C“* za použití pracího prostředku Miele ProCare Tex odstraněno více než 99,9 %* obalených a neobalených virů.Popis metody najdete pod následujícím odkazem: https://www.miele.com/media/ex/com/Professional/Pruefberichte_Virussiegel/LittleGiant_Viruswirksamkeit_Testkriterien_Virus_effectiveness_test_criteria_2022_1.pdfPodle modelu 
Ovládání M Touch Flex

Měřítko moderního komfortu obsluhy

Ovládací panel s celodotykovým barevným displejem definuje novou špičkovou úroveň rychlého a intuitivního ovládání přístrojů. Nabízí přitom celou řadu možností konfigurací. Požadovaný prací program tak lze vybrat ze sbírky oblíbených nebo ze všech dostupných programů – zcela snadno klepnutím nebo posouváním. Všechna zobrazení jsou dostupná v místním jazyce, vybírat lze z 31 jazyků. 
Jazyk kdykoli snadno volitelný

Vše je jasné

Pomocí symbolu vlaječky lze kdykoli během ovládání zcela jednoduše vybírat z 29, nebo 31 jazyků (v závislosti na modelu). Všechny informace na displeji se pak zobrazí ve vybraném jazyce. Tak lze bez námahy zamezit chybám při obsluze a střídající se obsluha s různými jazykovými znalostmi se rychle zorientuje.
nerezová příruba*Evropský patent: EP3631075Čínský patent: CN 201880035738Jihokorejský patent: KR 10-2314826Patent USA: US 11136704

Profesionální přístrojová technika

Nerezová příruba vyvinutá a vyrobená společností Miele se díky svému zpracování a použitému vysoce kvalitnímu materiálu vyznačuje maximální odolností a dlouhou životností.
Moderní propojení přes LAN/WiFi

Komfort a hospodárnost při náročném nasazení

Přístroje jsou již z výroby dimenzovány pro efektivní výměnu dat. Kromě integrované funkce WLAN je volitelně k dispozici výkonný modul WLAN/LAN. Přístroj tak lze v jakémkoliv prostředí snadno integrovat do stávajících sítí. Také spojení s aplikací Miele* a externími systémy je snadné.Mobilní aplikace je k dostání zvlášť – dostupnost se liší podle země/regionu. 
Krátké programy

Rychle a účinně

Je pro vás nejdůležitější délka programu? Potom jsou pro vás průmyslové pračky značky Miele Professional nejlepší volbou: Díky kvalitní provozní technice je prádlo opět k dispozici v co nejkratší době.
Účinné smáčení sprchovacími žebry

Nejlepší výsledky

Sprchovací žebra voštinového bubnu během praní vynáší vodu vysoko nahoru. Díky této technice jsou textilie déle a intenzivněji promáčeny. Tím se dosáhne i při snížené spotřebě vody optimálního promáčení textilií, které je předpokladem dobrého výsledku praní.
Trojrozměrná kontrola nevyváženosti

Odstřeďování na profesionální úrovni

Trojrozměrná kontrola nevyváženosti spolehlivě zajišťuje výsledky se stabilními hodnotami zbytkové vlhkosti. Kromě toho snižuje zatížení tlumicího systému a bubnových ložisek, a tím významně přispívá k dlouhé životnosti praček.
Exkluzivně u Miele
Voštinový buben s otvory na zadní stěně bubnu

Perfektní prací výsledky

Patentovaný voštinový buben Miele se díky povrchu s voštinovou strukturou stal již před lety standardem optimální péče o prádlo. Nyní přichází další zlepšení: přesně uspořádané otvory na zadní stěně bubnu napomáhají ještě rychlejšímu namáčení prádla a voda se z prádla také rychleji dostane pryč. Tak lze dosáhnout perfektních výsledků praní s malou zbytkovou vlhkostí za nejkratší možný čas.
EcoSpeed – patentovaný prací rytmus*Evropský patent: EP 1354997 B1

Mechanika praní a využití vody v nové rovnováze

Proces praní EcoSpeed je charakterizován optimalizovaným rytmem bubnu. Při nízkých otáčkách nabírají sprchovací žebra spoustu vody, která důkladně provlhčí prádlo shora. Rychlost se postupně zvyšuje: prádlo je stlačeno ke stěně bubnu. Zesílený prací mechanismus umožňuje intenzivní čisticí výkon se sníženým využitím vody.