PLW 8615 [EL CT] - Komfort při obsluze

Zobrazit produkt
Modulární mycí koše

Flexibilní nástavec mycích košů

Flexibilní mycí koše Miele Professional nabízejí nejrůznější možnosti použití při plnění. Při malém počtu mycích košů v kombinaci s přídavnými moduly a nástavci lze mycí koše několika pohyby flexibilně přizpůsobit mytým předmětům. Tak mohou být optimalizovány jak náklady, tak i využití místa.
Exkluzivně u Miele
Systém EasyLoad** Německý patent DE 102 017 129 786 A1 a DE 102 017 129 799 A1 

Snadné plnění díky EasyLoad

Systém EasyLoad připraví laboratorní sklo výrazně rychleji, snadněji a současně bezpečně. Největší výhodou nového systému je, že myté předměty mohou být na trysky umístěny rychleji a snadněji, neboť přizpůsobení výšky držáku už není díky inteligentní souhře trysek a přídržných mřížek potřebné. Tím se usnadní správné umístění.
Programovatelné řízení

Vyšší flexibilita

Mimořádnou výhodou programovatelné řídicí jednotky je maximální přizpůsobení pro každé použití. Lze individuálně vytvářet a ukládat vlastní programy. Můžete tak optimálně splnit všechny specifické požadavky na přípravu.
Možnost nastavení pro kanystr s médiem

Ideálně uložené

Nastavitelná přihrádka na tekutá média poskytuje maximální přehled, čistotu a ergonomii. Podle modelu přístroje je sériově integrovaná do mycích a dezinfekčních automatů nebo je dostupná jako volitelné příslušenství. Podle požadavků je tak možné vložit vhodný počet a velikost kanystrů.
Maximální komfort při obsluze

7" barevný dotykový displej s intuitivním ovládáním

7" barevný displej je plošně zapuštěný do přední stěny přístroje a zaručuje optimální péči o povrch přístroje. Díky intuitivnímu dotykovému ovládání lze snadno provádět a bezpečně všechna potřebná nastavení. Uživatel obdrží všechny informace o přístroji rychle a přehledně na displeji přístroje.
Centrální dávkování

Připraveno pro připojení

Mycí a dezinfekční systémy jsou již z výroby připraveny pro připojení na centrální dávkování. Proto se výborně hodí pro použití ve všech oblastech, kde je obzvlášť vysoký tok materiálu.