PWM 907 [EL DV] - Komfort při obsluze

Zobrazit produkt
Jazyk kdykoli snadno volitelný

Vše je jasné

Pomocí symbolu vlaječky lze kdykoli během ovládání zcela jednoduše vybírat z 29, nebo 31 jazyků (v závislosti na modelu). Všechny informace na displeji se pak zobrazí ve vybraném jazyce. Tak lze bez námahy zamezit chybám při obsluze a střídající se obsluha s různými jazykovými znalostmi se rychle zorientuje.
Ovládání M Touch Flex

Měřítko moderního komfortu obsluhy

Ovládací panel s celodotykovým barevným displejem definuje novou špičkovou úroveň rychlého a intuitivního ovládání přístrojů. Nabízí přitom celou řadu možností konfigurací. Požadovaný prací program tak lze vybrat ze sbírky oblíbených nebo ze všech dostupných programů – zcela snadno klepnutím nebo posouváním. Všechna zobrazení jsou dostupná v místním jazyce, vybírat lze z 31 jazyků. 
Věžové uspořádání pračky a sušičky

Praní a sušení na ploše menší než 0,5 m2

Na omezeném prostoru je vždy problém umístit pračku a sušičku prádla vedle sebe. Miele Professional zde nabízí optimální řešení v podobě věžového uspořádání pračky a sušičky prádla: 2 výkonné přístroje na méně než 0,5 m² (pro spojení 2 přístrojů je potřebná volitelně dostupná spojovací sada).
Exkluzivně u Miele
Patentované dávkování CapDosing*Evropský patent: EP 2 365 120 

Rychlé a bezpečné dávkování ve všechpřípadech

CapDosing je perfektní doplněk k automatickému i manuálnímu dávkování. Speciální čisticí prostředky, změkčovače tkanin nebo přísady jsou k dispozici ve formě praktických kapslí na dosah ruky – aniž byste museli dávkovat manuálně. Přístroj dávkuje obsah v optimálním okamžiku během procesu praní, přičemž vše proběhne zcela automaticky.
Programovatelná řídicí jednotka pračky

Více flexibility

Mimořádnou výhodou programovatelné řídicí jednotky je maximální přizpůsobení pro jakékoliv použití. Je možné vytvářet a ukládat vlastní programy. Rovněž lze upravovat parametry praní stávajících programů. Všechny specifické požadavky na přípravu prádla tak mohou být optimálně splněny.
Předvolba startu až 96 hodin

Péče o prádlo podle časového harmonogramu

Využitím předvolby startu lze až 96 hodin předem stanovit, kdy má být spuštěn vybraný program. To je výhodou především tehdy, když má být program ukončen například před začátkem pracovního týdne.