Tiskové zprávy Miele

Tisková zpráva 15/2014

Cena za design pro nové myčky Miele se systémem mytí čerstvou vodou

Miele Professional obdrželo prestižní ocenění iF design award za své nové profesionální myčky nádobí jen tři měsíce po začátku jejich prodeje. Na trhu jsou tři varianty, které využívají výhradně čerstvou vodu. Pro porotu bylo rozhodující nejen to, že tyto přístroje mají elegantní vzhled, ale také že uživatelům výrazně usnadňují každodenní práci. Slavnostní předávání cen se odehrálo 28. února na BMW Welt v Mnichově.

Nové myčky s označením „Speed“, „Brilliant“ a „Hygiena“ byly vyvinuty pro rozdílné potřeby v gastronomii, pečovatelských a dětských zařízeních. Četné inovace usnadňují obsluhu nových přístrojů a snižují počet kroků potřebných k jejich ovládání: například nové automatické otevírání dveří AutoOpen a zásobník soli ve dveřích, který umožňuje pohodlně přidat sůl i při maximálním naplnění přístroje a bez nutnosti vytahovat spodní koš.

Nový ovládací pult s centrálně umístěným displejem, jehož povrch je tvořen z jednoho kusu nerezové oceli, lze snadno ovládat a čistit. Tři nejčastěji používané programy lze uložit jako oblíbené a jednoduše spustit pomocí tlačítka rychlé volby. Dalšími kritérii pro udělení ceny pro novou generaci přístrojů byly krátké provozní časy a hygienické výsledky mytí, stejně jako koše a nástavce, které jsou dokonale uzpůsobeny pro nejrůznější typy nádobí.

Soutěž slouží již od roku 1953 jako barometr trendů budoucího vývoje a vynikajících výsledků v oblasti designu. Poprvé v tomto roce představuje mezinárodní centrum designu se sídlem v Hannoveru oceněné položky v nových výstavních prostorách v HafenCity v Hamburku a také na internetových stránkách www.ifdesign.de.

Pokud potřebujete poradit, jaká myčka je pro vás ta nejvhodnější, vyzkoušejte našeho nového rádce.

   

Stáhnout ve formátu PDF