PFD 407 U [WB HygienePlus] - Komfort při obsluze

Zobrazit produkt
AutoClose

Automatické zavírání dvířek

Pohodlné a bezpečné – to je Miele AutoClose: Stačí lehký kontakt mezi dvířky a přístrojem a motorový pohon zavře myčku zcela samočinně.
Ovládání M Touch Flex

Měřítko moderního komfortu obsluhy

Ovládací panel s celodotykovým barevným displejem definuje novou špičkovou úroveň rychlého a intuitivního ovládání přístrojů. Nabízí přitom celou řadu možností nastavení pro přizpůsobení myčky podle individuálních požadavků – zcela snadno dotykem prstu nebo posouváním. Všechna zobrazení jsou dostupná v místním jazyce, vybírat lze z 32 jazyků. 
Nastavitelné jazyky displeje

Vaše myčka nádobí komunikuje více jazyky

Váš přístroj umí zobrazovat pokyny a indikace v několika jazycích tak, abyste dobře porozuměli všem informacím. Jednoduše si požadovaný jazyk vyberte v jazykové nabídce. Pomůže vám přitom vlaječka. Tak se do nastavení dostanete snadno, i když je nejprve nastaven jazyk, kterému nerozumíte.
Zásobník na sůl ve dvířkách

Doplňujte sůl pohodlně

K ergonomické obsluze integrovaného zásobníku soli stačí jen pootevřená dvířka. Sůl tak můžete doplňovat do prostoru myčky bez ohýbání a bez vyjmutí dolního koše.
Předvolba startu a ukazatel zbytkového času

Čas pod kontrolou

Využitím předvolby startu můžete až 24 hodin předem stanovit, kdy má být aktivován vybraný program. Po aktivaci programu se na displeji zobrazí zbývající doba.