PFD 407 U [WB HygienePlus] - Košové uspořádání

Zobrazit produkt
Profesionální košové vybavení

Zářivě čisté výsledky a ergonomická obsluha

Flexibilní profesionální koše přesvědčí kvalitou materiálu a zpracování i funkčním designem. Otevřené drátěné koše s plastovým povrchem umožňují dosažení vynikajících výsledků mytí a velmi rychlého schnutí mytých předmětů. Ergonomické úchytné prvky umožňují pohodlnou manipulaci.
Výškově nastavitelný horní koš

Flexibilní

V závislosti na mytém nádobí můžete ve všech myčkách nádobí Miele variabilně nastavit výšku horního koše – a můžete jej dokonce umístit i šikmo. Díky tomu můžete vždy optimálně využít prostor myčky.
Plastové koše ve 2 úrovních

Perfektní výsledky na všech úrovních

Myčky nádobí Miele Professional umožňují použití plastových košů o rozměrech 500 × 500 mm ve 2 úrovních myčky. Předpokladem je vybavení volitelně dostupnou nerezovou lafetou pro horní koš. Na spodní úrovni slouží sériově dodávaný koš jako lafeta. Díky třem ostřikovacím ramenům jsou zaručeny perfektní výsledky mytí na obou úrovních myčky.
Praktický koš na lahve

Spolehlivé vyčištění dutých těles zevnitř

Pro spolehlivé umytí až 16 lahví nebo jiných dutých těles jako termosek nebo váz zevnitř lze použít spodní koš APFD 210. Každou lahev je možné bezpečně umístit na samostatnou injektorovou trysku.
Hygienická čistota do nejmenšího detailu

Bezpečné uložení kelímků na léky

Pomocí volitelně dostupných nástavců APFD 401 a APFD 402 lze bezpečně uložit a vyčistit kelímky na léky a jejich víčka, takže zůstanou spolehlivě na místě a nehromadí se v nich voda. Nerezový nástavec lze v horním koši APFD 215 zafixovat na plochách pro šálky.