PFD 404 U [WOB Hygiene] - Přednosti

Zobrazit produkt
Mytí s přívodem čerstvé vody do každé fáze

Nejvyšší hygienická bezpečnost

Myčky nádobí se systémem přívodu čerstvé vody provedou po každé fázi mytí výměnu vody. Následně dojde k důkladnému oplachu vodou při teplotě vhodné pro dané nádobí. Tato metoda zajistí perfektní výsledky mytí a vysoký hygienický standard, který značně převyšuje požadavky na běžné profesionální myčky nádobí.
Ovládání M Touch Flex

Měřítko moderního komfortu obsluhy

Ovládací panel s celodotykovým barevným displejem definuje novou špičkovou úroveň rychlého a intuitivního ovládání přístrojů. Nabízí přitom celou řadu možností nastavení pro přizpůsobení myčky podle individuálních požadavků – zcela snadno dotykem prstu nebo posouváním. Všechna zobrazení jsou dostupná v místním jazyce, vybírat lze z 32 jazyků. 
Parametry programu s možností změny

Flexibilní nastavení

K dosažení těch nejlepších výsledků mytí a hygieny je možné přizpůsobit nejrůznější parametry programu, například teplotu, dobu setrvání při teplotě nebo množství vody, přesně podle požadavků v místě použití. Kromě toho lze i individuálně upravit názvy programů (modely s ovládáním M Touch Flex).
Velmi krátké programy

Zářivě čisté výsledky obratem ruky

Je pro vás nejdůležitější délka programu? V tom případě je myčka Miele Professional nejlepší volbou: Připojení na teplou vodu a třífázový proud, inteligentní mycí technika a výkonné topné čerpadlo umožňují dosažení těch nejlepších výsledků mytí a nejlepší dobu trvání programů. Profitujte z celé řady inovativních funkcí, které vaše nádobí rozzáří maximálně rychle každý den.
Podpora sušení AutoOpen

Pro suché nádobí mávnutím proutku

I nádobí se speciálním zacházením, jako např. nádobí z plastu, se může sušit až do vykládání sušičky. Díky automatickému otevírání dvířek na konci mycího programu začne proces sušení automaticky, aniž by bylo třeba ručně zasahovat.