PFD 404 U [WOB Hygiene] - Komfort při obsluze

Zobrazit produkt
AutoClose

Automatické zavírání dvířek

Pohodlné a bezpečné – to je Miele AutoClose: Stačí lehký kontakt mezi dvířky a přístrojem a motorový pohon zavře myčku zcela samočinně.
Nastavitelné jazyky displeje

Vaše myčka nádobí komunikuje více jazyky

Váš přístroj umí zobrazovat pokyny a indikace v několika jazycích tak, abyste dobře porozuměli všem informacím. Jednoduše si požadovaný jazyk vyberte v jazykové nabídce. Pomůže vám přitom vlaječka. Tak se do nastavení dostanete snadno, i když je nejprve nastaven jazyk, kterému nerozumíte.
Ovládání M Touch Flex

Měřítko moderního komfortu obsluhy

Ovládací panel s celodotykovým barevným displejem definuje novou špičkovou úroveň rychlého a intuitivního ovládání přístrojů. Nabízí přitom celou řadu možností nastavení pro přizpůsobení myčky podle individuálních požadavků – zcela snadno dotykem prstu nebo posouváním. Všechna zobrazení jsou dostupná v místním jazyce, vybírat lze z 32 jazyků. 
Předvolba startu a ukazatel zbytkového času

Čas pod kontrolou

Využitím předvolby startu můžete až 24 hodin předem stanovit, kdy má být aktivován vybraný program. Po aktivaci programu se na displeji zobrazí zbývající doba.
Zásobník na sůl ve dvířkách

Doplňujte sůl pohodlně

K ergonomické obsluze integrovaného zásobníku soli stačí jen pootevřená dvířka. Sůl tak můžete doplňovat do prostoru myčky bez ohýbání a bez vyjmutí dolního koše.