PWM 508 [EL DP] - Komfort při obsluze

Zobrazit produkt
Jazyk kdykoli snadno volitelný

Vše je jasné

Pomocí symbolu vlaječky lze kdykoli během ovládání zcela jednoduše vybírat z 29, nebo 31 jazyků (v závislosti na modelu). Všechny informace na displeji se pak zobrazí ve vybraném jazyce. Tak lze bez námahy zamezit chybám při obsluze a střídající se obsluha s různými jazykovými znalostmi se rychle zorientuje.
Předvolba startu až 24 hodin

Péče o prádlo podle časového harmonogramu

Využitím předvolby startu můžete až 24 hodin předem stanovit, kdy má být spuštěn vybraný program. To je výhodou především tehdy, když má být program ukončen například před začátkem pracovního dne.
Exkluzivně u Miele
Patentované dávkování CapDosing*Evropský patent: EP 2 365 120 

Rychlé a bezpečné dávkování ve všechpřípadech

CapDosing je perfektní doplněk k automatickému i manuálnímu dávkování. Speciální čisticí prostředky, změkčovače tkanin nebo přísady jsou k dispozici ve formě praktických kapslí na dosah ruky – aniž byste museli dávkovat manuálně. Přístroj dávkuje obsah v optimálním okamžiku během procesu praní, přičemž vše proběhne zcela automaticky.
Programovatelná řídicí jednotka pračky

Více flexibility

Mimořádnou výhodou programovatelné řídicí jednotky je maximální přizpůsobení pro jakékoliv použití. Je možné vytvářet a ukládat vlastní programy. Rovněž lze upravovat parametry praní stávajících programů. Všechny specifické požadavky na přípravu prádla tak mohou být optimálně splněny.
Věžové uspořádání pračky a sušičky

Praní a sušení na ploše menší než 0,5 m2

Na omezeném prostoru je vždy problém umístit pračku a sušičku prádla vedle sebe. Miele Professional zde nabízí optimální řešení v podobě věžového uspořádání pračky a sušičky prádla: 2 výkonné přístroje na méně než 0,5 m² (pro spojení 2 přístrojů je potřebná volitelně dostupná spojovací sada).
Ovládání M Select

Jedním pohybem ruky ke správnému programu

Efektivní uživatelská obsluha a funkčnost v jednom ovládání: Program je vybrán pomocí otočného voliče s jazykově neutrálními symboly – rychle a přímo. Na displeji se zobrazí textová informace současně s názvem programu a umožňuje přístup k dalším funkcím, jako je nastavení teploty a rychlosti. Jazyk displeje je volitelný z 29 lokálních jazyků.