PLW 7111 [S-1029] - Komfort při obsluze

Zobrazit produkt
Exkluzivně u Miele
Systém EasyLoad** Německý patent DE 102 017 129 786 A1 a DE 102 017 129 799 A1 

Snadné plnění díky EasyLoad

Systém EasyLoad připraví laboratorní sklo výrazně rychleji, snadněji a současně bezpečně. Největší výhodou nového systému je, že myté předměty mohou být na trysky umístěny rychleji a snadněji, neboť přizpůsobení výšky držáku už není díky inteligentní souhře trysek a přídržných mřížek potřebné. Tím se usnadní správné umístění.
Modulární mycí koše

Flexibilní nástavec mycích košů

Flexibilní mycí koše Miele Professional nabízejí nejrůznější možnosti použití při plnění. Při malém počtu mycích košů v kombinaci s přídavnými moduly a nástavci lze mycí koše několika pohyby flexibilně přizpůsobit mytým předmětům. Tak mohou být optimalizovány jak náklady, tak i využití místa.
Volně programovatelné řízení

Vyšší flexibilita

Volně programovatelné ovládání zaručuje naprostou flexibilitu mycích a dezinfekčních automatů a laboratorních myček Miele Professional. Již z výroby jsou přístroje vybaveny četnými programy. Autorizovaní uživatelé si mohou tyto programy upravovat nebo vytvářet vlastní programy.
Maximální komfort při obsluze

7" barevný dotykový displej s intuitivním ovládáním

7" barevný displej je plošně zapuštěný do přední stěny přístroje a zaručuje optimální péči o povrch přístroje. Díky intuitivnímu dotykovému ovládání lze snadno provádět a bezpečně všechna potřebná nastavení. Uživatel obdrží všechny informace o přístroji rychle a přehledně na displeji přístroje.
Dotykové ovládání

Snadná obsluha

Snadná obsluha a jednoduché čištění i v rukavicích: textový displej je vybaven dotykovým povrchem, který lze snadno dezinfikovat.
Možnost nastavení pro kanystr s médiem

Ideálně uložené

Nastavitelná přihrádka na tekutá média poskytuje maximální přehled, čistotu a ergonomii. Podle modelu přístroje je sériově integrovaná do mycích a dezinfekčních automatů nebo je dostupná jako volitelné příslušenství. Podle požadavků je tak možné vložit vhodný počet a velikost kanystrů.