PWM 912 [SI DV DD] - Hygiene

Zobrazit produkt
Dezinfekční máchání

Nejvyšší hygiena

K vytvoření základu pro nejvyšší požadavky na hygienu lze v dezinfekčních programech volitelně vybrat cyklus máchání se speciálním teplotním a časovým profilem. V tomto takzvaném máchání s dezinfekcí dojde k zahřátí lázně na teplotu vyšší než 60 °C. Pomocí této funkce se snižuje riziko rekontaminace choroboplodnými zárodky, které jsou případně obsaženy ve vodě.
Testovaná hygiena

Účinnost proti virům – vědecky potvrzeno

Bezpečná a rychlá příprava prádla pro podniky mimo oblast zdravotnictví: podle certifikace institutu pro integrační hygienu a virologii je při praní v pračkách řady Benchmark v programu „Vyvářka 70 °C“ za použití pracího prostředku Miele ProCare Tex odstraněno více než 99,9 %* obalených a neobalených virů.Popis metody najdete pod následujícím odkazem: https://www.miele.com/media/ex/com/Professional/Pruefberichte_Virussiegel/Benchmark_Viruswirksamkeit_Testkriterien_Virus_effectiveness_test_criteria_2022_1.pdf
Testovaná hygiena 

Excelentní kvalita hygieny – nezávisle potvrzeno

Bezpečná, dezinfekční příprava prádla v hygienicky citlivých oblastech: porota soutěže institutu pro integrační hygienu a virologii InFluenc_H ocenila naše pračky černou virovou pečetí. Ta potvrzuje standardní vybavení našich praček s dezinfekčními programy vyznačujícími se vysokými standardy bezpečnosti.