PWM 906 [EL DP MAR 3 AC 230V 50-60Hz] - Hospodárnost

Zobrazit produkt
Nízké hodnoty spotřeby

Úsporně a účinně

Ekologická úspora nákladů: prádelenské přístroje Miele Professional přesvědčí velmi nízkými hodnotami spotřeby a jsou známé svou maximální účinností. Již při vývoji produktů pro nás platí hlavní měřítko: optimální výsledky při použití recyklovatelných materiálů a pouze nezbytně nutného množství vody, elektrické energie a čisticích prostředků.
Odpojení ve špičce

Zabránění proudovým špičkám

Pomocí rozsáhlého energetického managementu můžete za provozu efektivně snižovat náklady na energii. Systém vypnutí ve špičce umožňuje zapojení praček, sušiček prádla a mandlů do inteligentních systémů řízení spotřeby energie (podle modelu je potřebné další příslušenství k připojení do systémů ve špičce).
Rovnoměrné zatížení přístroje díky optim. procesů

Pro mnoho prádla za krátkou dobu

Vynikající časy programů řadí Malé obry od Miele mezi finanční investice pro profesionální provozy. Díky výkonné prací technice, připojení na silný proud a teplou vodu je prádlo v krátké době důkladně vyčištěno. Přístroj je tedy rychle připraven k dalšímu naložení. Tímto způsobem je možné rovnoměrné zatížení přístroje – a tím i rychlejší amortizace.