PLW 8617 [EL] - Přednosti

Zobrazit produkt
Kontrola vodivosti

Bezpečnost díky kontrole

Zbytky procesních chemikálií, které jsou ještě přítomné během poslední fáze oplachování, mohou mít negativní vliv na výsledek přípravy. Kontrola vodivosti v oplachovací lázni umožňuje rozpoznat tyto zbytky a zredukovat je dalším oplachováním na definovanou úroveň. Dezinfekce je tak bezpečnější, šetrnější k materiálu a navíc reprodukovatelná.
Kontrola ostřikovacích ramen

Bezpečnost díky kontrole

Pro optimální výsledky přípravy musí být otáčky ostřikovacích ramen vždy v přednastaveném intervalu. Díky bezkontaktní kontrole všech ostřikovacích ramen košů i přístroje lze včas rozpoznat případné problémy, způsobené např. tvorbou pěny nebo zablokovanými předměty. Tak přispívá kontrola ostřikovacích ramen k bezpečné reprodukci validované kvality přípravy.
Exkluzivně u Miele
Chytrá technologie dvou čerpadel

Základ nezávadných výsledků

Technologie dvou čerpadel je základní charakteristikou myček Miele řady PLW 86. Čerpadlo s proměnlivými otáčkami je obzvláště flexibilní pro napojení koše. Pomocí tohoto čerpadla se mycí tlak a spotřeba vody přizpůsobí příslušným požadavkům – vysoký tlak umožňuje odstranit odolné znečištění, nízký tlak zajišťuje úplný oplach všech mytých předmětů. To zaručuje minimální spotřebu zdrojů s maximálním mycím výkonem.
Programovatelné řízení

Vyšší flexibilita

Mimořádnou výhodou programovatelné řídicí jednotky je maximální přizpůsobení pro každé použití. Lze individuálně vytvářet a ukládat vlastní programy. Můžete tak optimálně splnit všechny specifické požadavky na přípravu.
Exkluzivně u Miele
Systém EasyLoad** Německý patent DE 102 017 129 786 A1 a DE 102 017 129 799 A1 

Snadné plnění díky EasyLoad

Systém EasyLoad připraví laboratorní sklo výrazně rychleji, snadněji a současně bezpečně. Největší výhodou nového systému je, že myté předměty mohou být na trysky umístěny rychleji a snadněji, neboť přizpůsobení výšky držáku už není díky inteligentní souhře trysek a přídržných mřížek potřebné. Tím se usnadní správné umístění.
Modulární mycí koše

Flexibilní nástavec mycích košů

Flexibilní mycí koše Miele Professional nabízejí nejrůznější možnosti použití při plnění. Při malém počtu mycích košů v kombinaci s přídavnými moduly a nástavci lze mycí koše několika pohyby flexibilně přizpůsobit mytým předmětům. Tak mohou být optimalizovány jak náklady, tak i využití místa.